Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 mars 2015
BAG, POLO RALPH LAUREN, armegrönt tyg, bruna läder detaljer, 48x25x28cm, avtagbar axelrem, adresstag.
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, mellanbrun läder, gulmet detaljer, 40x30x12cm, slitage och en liten skada på baksidan.
BAG, LOUIS VUITTON, Sac Polochon, monogram canvas, 70x35x37cm, lås men nyckel saknas, visst slitage, alexrem saknas. Modellen tillverkas inte längre.
BAG, L´AMICA, mellan brunt läder, mässingsfärgade detaljer 52x43x26cm, ett hål på innerfodret.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, äldre modell svart resin, gulmetall detaljer, etui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, NYCKELRING CALVIN KLEIN, svart lädet, 4 kontokort fack, plats för id-kort, sedel, 11x9cm, originalask.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, BALLY, mörkbrunt läder, röd och vit lädet detalj, plats minst 4 nycklar, 12x6cm.
BORDSHUMIDOR, trä, rutor i plexiglas, 44x30x24cm, plats för ca 150-200 cigarrer, lite repor.
MANSCHETTKNAPPAR, HARRODS, silver detaljer i lila, rosa, etui, ytterkartong.