Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 mars 2015
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Trocadero, monogram canvas, 25x15x5cm, handtag i sidan, slitage och hål på fodret i fickorna.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, HERMÈS, 100% siden, mörkblå, grå, mönster med elefanter och möss, bredd 9cm.
Accessoarer Övrigt
HÄNGSLEN, POLO RALPH LAUREN, grön och mörkrött siden, mellanbrunt läder, spännen i gulmetall, justerbara.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Writers Edt. Daniel Defoe, reservoarpenna, 05567/10000, brun svart resin, stift i 18K, vitmetall detaljer, box, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Alfred Hitchcock, Great Characters 3000, silver, stål, rollerball, citathäfte, box, ytterkatong.
Accessoarer Övrigt
PENNFODRAL, MONTBLANC, Meisterstück Selection 1 pen pouch, dustbag, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3052 W3127 60 00, svarta glas, svarta bågar, etui, någon repa.
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, svart läder, rutigt foder, fack inredda med bla kontokortsfack, 44x36x14cm, dustabg, shopcondition.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, pilotmodell, gulmetall bågar, etui. Repor och nagg på glasen.