61 - 80 av 151
1...345...8 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 mars 2015

Klubbad för

Accessoarer Slipsar

SLIPSHÅLLARE, CHRISTIAN DIOR, vintage, gulmetall, 5cm.

500 kr

Utrop: 250 kr

Kläder Skor

LOAFERS, GUCCI, Guccissiman, brunt läder stl 44, lädersula,

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, svart guccissima läder, spänne i vitmetall (repor), längd 90cm bredd 2,5cm.

500 kr

Utrop: 600 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Alizé, 3 poches (fack) vintage, monogram canvas, 55x40x25 cm, 3st fack, avtagbar resegarderob i nylon med 2 st galgar, 3 st lås. 2 st nycklar, axelrem saknas.

5 900 kr

Utrop: 3 900 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, beige/brutn tyg, brunt läder, spänne i gulmetall, längd 95cm, bredd 4cm,

1 300 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2653/S 000BA, bågar i gulmetall, bruna glas, etui (skadat)

350 kr

Utrop: 400 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, 2158, svarta bågar, svart glas, glasen är skadade kanten, etui.

325 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meitserstück, classique rollerball, svart resin, BY2056743, lite repig.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CHOPARD, Racing Rollerball, svart resin samt gummi, etui.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Marcel Proust, ballpoint pen, Ltd, Meisterstück, sterling silver, ref/utgåva 17804/20000, etui, ytterkartong.

4 800 kr

Utrop: 5 200 kr

Accessoarer Pennor

STIFTPENNA, 18K guld, blomsterdekor, 1900-talets första hälft, längd 12,5 cm, etui från NK Stockholm.

3 600 kr

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, vintage, brunmelereade bågar, bruna glas, etui.

550 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, SOLGLASÖG RAY-BAN, vintage, fotokromatiska, gulmetallbågar, ena glaset har blivit naggat i kanten, etui.

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, CARTIER, Santos, guldplätterade, bågar, bruna glas, lite repor, fodral, putsduk.

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, Bille Vendome, kulspets, 63907, etui.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, St. Bille must, kulspets, etui, cert, ytterkartong, shopcondition.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARTIER, guldplätterad, 45131, behöver fyllas på eve nytt stift.

500 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Tröjor

TRÖJOR, POLO RALPH LAUREN, hand knit, 55% linne, 45% bomull, stl S, vit med gröna och blå detaljer,

Utrop: 700 kr

PORTFÖLJ, PALMGRENS, Stockholm, brunt läder, gulmetall detaljer, inre med flera fack, 45x33x12, visst slitage,

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, PARKER, 3st, sterling silver med förgyllda detaljer, kulspets, stift och resevoar, etui.

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr