Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 mars 2015
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart guccissima läder, spänne i vitmetall (repor), längd 90cm bredd 2,5cm.
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Alizé, 3 poches (fack) vintage, monogram canvas, 55x40x25 cm, 3st fack, avtagbar resegarderob i nylon med 2 st galgar, 3 st lås. 2 st nycklar, axelrem saknas.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, beige/brutn tyg, brunt läder, spänne i gulmetall, längd 95cm, bredd 4cm,
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2653/S 000BA, bågar i gulmetall, bruna glas, etui (skadat)
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, 2158, svarta bågar, svart glas, glasen är skadade kanten, etui.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meitserstück, classique rollerball, svart resin, BY2056743, lite repig.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Marcel Proust, ballpoint pen, Ltd, Meisterstück, sterling silver, ref/utgåva 17804/20000, etui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
STIFTPENNA, 18K guld, blomsterdekor, 1900-talets första hälft, längd 12,5 cm, etui från NK Stockholm.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, vintage, brunmelereade bågar, bruna glas, etui.
Accessoarer Glasögon
GLASÖGON, SOLGLASÖG RAY-BAN, vintage, fotokromatiska, gulmetallbågar, ena glaset har blivit naggat i kanten, etui.
SOLGLASÖGON, CARTIER, Santos, guldplätterade, bågar, bruna glas, lite repor, fodral, putsduk.
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, St. Bille must, kulspets, etui, cert, ytterkartong, shopcondition.
Kläder Tröjor
TRÖJOR, POLO RALPH LAUREN, hand knit, 55% linne, 45% bomull, stl S, vit med gröna och blå detaljer,
PORTFÖLJ, PALMGRENS, Stockholm, brunt läder, gulmetall detaljer, inre med flera fack, 45x33x12, visst slitage,