Avslutad | Pant – Tisdag 24 februari 2015
Klubbad för
Herrur, Seiko V657-9010, snr 152067 kronograf quartz, smårepigt glas, repig länk med defekt lås, armband ca 16-17cm
Solglasögon, Rayban RB4125 710/51 med sköldpaddsfärgade plastbågar, bruna graderade plastglas, smårepor, en lite större repa på ca 7mm, i fodral samt kartong
Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust 69173 serienummer: L958952, stål/guld, datum, chronometer, automat, safirglas, litet nagg i glas, Jubileelänk stål/guld ca 19cm