1301 - 1320 av 1 489
1...656667...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 februari 2015

Klubbad för

Belysning Övrigt

Ljusstake, ett par modell Liljan, Ystad metall mässing bruksslitage

550 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld, skadat med sten 18K 3,3g

Utrop: 900 kr

Armband, små skador 21K 20,5cm 10,2g

Utrop: 3 200 kr

Smycken Herring

Klackring, 21K Ø19½ 8,5g

Utrop: 2 800 kr

Klackring, 14K Ø17¾ 4,7g

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Seiko V657-9010, snr 152067 kronograf quartz, smårepigt glas, repig länk med defekt lås, armband ca 16-17cm

225 kr

Utrop: 175 kr

Halskedja, skadat lås Pansar 14K 58cm 12,9g

Utrop: 2 700 kr

Solglasögon, Rayban RB4125 710/51 med sköldpaddsfärgade plastbågar, bruna graderade plastglas, smårepor, en lite större repa på ca 7mm, i fodral samt kartong

600 kr

Utrop: 250 kr

Armband, med stenar 18K 18,5cm 5,7g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband, 18K 21,5cm 11,6g

Utrop: 3 200 kr

Smycken Herring

Ring, Pansar 18K Ø20 6,8g

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, graverat 18K 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust 69173 serienummer: L958952, stål/guld, datum, chronometer, automat, safirglas, litet nagg i glas, Jubileelänk stål/guld ca 19cm

Utrop: 14 000 kr

Hänge, skadat 14K 0,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, tvåfärgat 18K 4,2g

Utrop: 1 600 kr

Hänge, med sten 18K 0,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Ring, med sten skev 18K Ø14½ 2,8g

Utrop: 650 kr

Armband, dubbelradig Pansar 18K 18cm 7,5g

Utrop: 2 000 kr

Ring, 18K Ø18½ 5,5g

Utrop: 2 000 kr

Ring, med små diamanter 18K Ø16 2,1g

Utrop: 800 kr