Armband, Fiskben 18K 19cm 25,2g
Utrop: 6 900 kr
Halskedja, i vitguld Venezia 18K 43cm 3,5g
Utrop: 1 000 kr
Halskedja, Venezia 18K 41,5cm 1,9g
Utrop: 500 kr
Halskedja, tvåfärgad 18K 50cm 99,2g
Utrop: 26 500 kr
Armband, Bönlänk skadat lås 14K 25cm 17,8g
Utrop: 3 700 kr
Hänge, med stenar 8K 0,9g
Utrop: 125 kr
Ring, med stenar 9K Ø18 1,5g
Utrop: 200 kr
Ring, med stenar 18K Ø18¼ 2,1g
Utrop: 700 kr
Ring, med liten diamant 18K Ø19 1,7g
Utrop: 650 kr
Halskedja, Cordell 18K 47,5cm 4,4g
Utrop: 1 200 kr
Armband, tvåfärgat 18K 20cm 8,1g
Utrop: 2 200 kr
Ring, litet nagg med diamanter 7xca0,05ct 18K Ø17 3g
Utrop: 1 100 kr
Parti guld, skadat 18K 3,1g
Utrop: 900 kr
Herrur, Tajms 82246 datum quartz små repor på glaset
Utrop: 50 kr
Herrur, Regal R51423 datum quartz smårepigt glas och armband
Halskedja, Bismarck doserad 18K 43cm 8,9g
Utrop: 2 500 kr
Ring, i vitguld med diamanter 12xca0,01ct 18K Ø16½ 3,4g
Utrop: 1 300 kr
Ring, i vitguld 18K Ø16½ 1,4g
Utrop: 550 kr
Ring, något skev med stenar 18K Ø18 2,2g
Utrop: 600 kr
Ring, Bismarck 18K Ø20 5g
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 24 feb 2015