361 - 380 av 1 176
1...181920...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 januari 2015

Klubbad för

Halskedja Pansar 46cm 18K 5,3g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge Medaljong 18K 3,6g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Tékanna i nysilver, småbucklig, slitage, höjd 15cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld defekt/gravyr 18K 26,1g

Utrop: 7 200 kr

Brosch med pärlor (nål något skev) längd: 5,5cm 18K 3,6g

Utrop: 1 000 kr

Ring med diamanter 10x ca 0,02ct Ø18 18K 5,5g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Pansar 46,5cm 18K 2,8g

Utrop: 800 kr

Hänge med sten längd: 2,5cm 18K 1,4g

750 kr

Utrop: 425 kr

Armband signerad Wiwen Nilsson 20,5cm i silver 925 27,5g

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Manschettknappar ett par med monogram 18K 5,0g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen ett par 18K 1,4g

Utrop: 500 kr

Armband Bismarck 22cm (sliten vid lås) 18K 38,1g

Utrop: 10 600 kr

Örhängen ett par creoler med stenar 18K 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 50,5cm 18K 4,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Smycken Herring

Klackring skev skena Ø17 1/2 18K 3,7g

Utrop: 1 000 kr

Smycken Herring

Klaring skev skena Ø18 18K 2,4g

500 kr

Utrop: 600 kr

Agenda/fotoram Tiffany & Co 7x9,5cm, ett par märken på ovankant, 925 silver.

500 kr

Utrop: 600 kr

Konst Skulpturer

Ljusstakar i malm 28cm förgyllda.

375 kr

Utrop: 250 kr

Kikare Swarovski Habicht 8x20 B, med fodral för fästa i bälte. Längd 9,6cm.

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Slagverk

Stativ Pearl till trumset, 1 för virveltrumma, 1 för cymbal, 1 med klämgrepp.

700 kr

Utrop: 850 kr