341 - 360 av 1 176
1...171819...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 januari 2015

Klubbad för

Damur Scana boett 18K, saknar länk, defekt, plastglas snr: 2188A bruttovikt: 6,8g

450 kr

Utrop: 550 kr

Skål helkristall Orrefors 2.a sort grön etikett 8cm, Vas med graverade gäss okänt fabrikat, höjd 27,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring, med sten Ø19 1/4 18K 5,8g

Utrop: 1 700 kr

Ring med stenar Ø18 18K 1,2g

350 kr

Utrop: 375 kr

Ring dia 2x ca0,005ct Ø19 18K 1,8g

Utrop: 600 kr

Ring men sten Ø16 3/4, något defekt sten 14K 1,9g

300 kr

Utrop: 375 kr

Armband Bismarck 18,5cm, något defekt länk 18K 2,3g

Armband Bismarck 18,5cm 18K 6,0g

Fat CULTURA METAL 18x18cm, signerad Sigurd Persson nr 368, mindre repig.

275 kr

Utrop: 250 kr

Askfat Alessi Spirale i rostfritt, diameter 16cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Askfat Alessi Spirale diameter 12cm, i rostfritt, lödning släppt på spiralen.

150 kr

Utrop: 125 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Bordsur Tiffany & Co, hus i aluminium, 1 skruv saknas i locket, märken/repor förekommer

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring skev skena med sten Ø17 3/4 14K 2,1g

350 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja Bismarck doserad defekt 42cm 18K 5,6g

Utrop: 1 600 kr

Ring tvåfärgad skev Ø17 med diamanter 8x ca 0,005ct 18K 2,8g

Utrop: 750 kr

Ring skev skena Ø18 1/4 med diamanter 3x ca 0,005ct 18K 1,7g

Utrop: 450 kr

Halskedja Pansar 51cm 18K 12,4g

Utrop: 3 500 kr

Armring (öppen modell) defekt Ø7cm 18K 21,3g

Utrop: 5 900 kr

Halskedja Venezia 46cm 18K 5,7g

Utrop: 1 600 kr

Hänge graverad 18K 2,7g

Utrop: 700 kr