821 - 840 av 991
1...414243...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 januari 2015

Klubbad för

Surfplatta Samsung Galaxy Tab 3, 4G, serienummer RF1DB2QFVSK, 16GB, i originalbox, med laddare samt manualer

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Mynt S925 31,1g "The prince of Wales and lady Diana Spencer", " The Royal Wedding 29th July 1981", design Johnson Matthey, London, missfärgad, i box med certifikat

Utrop: 750 kr

Hänge S900 18,4g Mynt, "Kungl. Svenska Aeroklubben"

Utrop: 425 kr

Parti Silver S830 54,4g graverat

175 kr

Utrop: 150 kr

Dessertgafflar 4st S830 75,7g 135mm

550 kr

Utrop: 250 kr

Påpetare S830 15g 110mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Moccasked S830 9,7g 105mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Dessertknivar 12st S830 480g 165mm, knivbladen ej silver

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Elektronik Spel

Tillbehör till Xbox Kinect sensor 1520 snr128085440347 med datasladd i kartong

375 kr

Utrop: 300 kr

Akvarell Gunnar Brusewitz 24x34cm signerad -83

Mobiltelefon HTC PC49100 wildfire utan laddare IMEI: 354692049827872

150 kr

Utrop: 50 kr

Väggpendyl förgylld med pendel utan nyckel flertal skador på förgyllningen

300 kr

Utrop: 375 kr

Läsplatta Samsung Galaxy tab2 GT-P3100 idnr:A3LGTP3113 snrRF2D10KLROV med laddare

450 kr

Utrop: 425 kr

Läsplatta acer iconia tab A200 id HLZTMDMA200 med laddare

700 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 18K 5,9g

Utrop: 2 000 kr

Armband 21K Singapore 15,5cm 2,8g

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K med sten 3,9g

Utrop: 1 200 kr

Hänge med sten Örhängen ett par med stenar förgylld metall 3,6g

325 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 18K Kanna 3,6g

Utrop: 1 100 kr

Länkbit 18K 2g

400 kr

Utrop: 500 kr