Avslutad | Pant – Tisdag 20 januari 2015
Herrur, Breitling, Chronomat, Chronometer, stål/guld, kronograf, datum, Pilotlänk guld/stål med diamanter 30xca0,03ct och 20xca0,01ct ej orginal, referensnummer D13352, serienummer 443534, repig
Herrur, Seiko Divers 200M, stål, automat, datum, referensnummer 7S26-0350, serienummer 7D0194, repig, med extra gummilänk, i box
Herrur, Invicta Reserve 6105, stål, kronograf, datum, serienummer 112803-158990, med gummiarmband, med manual, i box
Olja på duk, Bruno Liljefors (1860-1939), Abstrakt landskap, ej signerad, intyg á tergo, motivmått 40x62cm, i ram
Visa varaÖvrigt Övrigt
Olja på pannå, Lindorm Liljefors (1909-1985), Vinterlandskap, motivmått 23x32cm, i ram
Visa varaÖvrigt Övrigt
Olja på pannå, Willhelm von Gegerfeldt (1844-1920), Landskapsmotiv, motivmått 12,5x21,5cm, i ram
Visa varaÖvrigt Övrigt
Olja på pannå, Sven "X:et" Erixson (1899-1970), motivmått 33x45cm, i ram
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta Kurio 7S, modell C13000, serienummer 10421A-C13000, 16 GB, med laddare, någon enstaka repa
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 GT-I9505X, serienummer R32D402CE7J, med laddar samt hörlurar, aningen repig
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 modell GT-I9505, serienummer RF1D77GMYVE, i originalbox, med manualer, med laddare samt hörlurar, med extra skal, repig
Digitalkamera Olympus modell VG-130, serienummer UEB040157, i originalbox, med manual på CD-skiva, med laddare samt fodral, aningen repig
Digitalkamera Nikon Coolpix S3200, serienummer 42007661, med usb-laddare, aningen repig