Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 december 2014
VÄSKA, CHLOÉ, Bay Bag i bronsfärgat metallic läder, 36x24x10 cm, dustbag, certifikat.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, Horsebit open toe, gråsvart melerat läder, gulmetallspänne, klack 11 cm, platå 2 cm, stl 38 1/2, skopåse.
VÄSKA, MIU MIU, brunt läder, vitmetall detaljer, laxrosa foder, 28x20x16 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Kläder Stövlar
GUMMISTÖVLAR, GUCCI, svart gummi, på skaftet vaxad gråsvart gg monogram, stl 37, skopåse.
COLLIER, LANVIN, grå imitations pärlor, svart nät, strass ringar i vitmetall, svart siden band, reglerbar längd, originalask.
VÄSKA, GUCCI, beige, brunt gg monogram tyg, brunt läder, 32x20cm, dustbag. Märkt 001 4057 002058. Slitage på väskans hörn.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, mellanbrunt flätat läder intrecciato, 36x25 cm, spegel samt dustbag. Slitage på väskans hörn, bläck märken på fodret.
ARMBAND, MARNI, brunt tyg, vitmetall, läder, bredd 2 cm, tryckknapp, origonalask samt påse.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, 90% merinoull, 10%cashmere, creme, svart, vinröd, beige rutig, 30x140 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, BURBERRY, 90% merinoull, 10% cashmere, 30x140 cm, rosa, creme, ljusblå, brun rutig.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 21L 1AB-3M1, svarta bågar med vitmetall på skalmarna, putsduk samt etui.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage, Brooklyn 25 G, beige transpant, svarta bågar, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, pilotmodell, gulmetall bågar, etui. Repor på glasen.
VÄSKA, MULBERRY, ljus vinröd scotchgrain, vinrött läder, 34x36x10 cm, dustbag. Visst slitage.
Accessoarer Scarves
SCARFS, LOUIS VUITTON, Chale monogram, 60% siden, 40% ull, 140x 140cm, mörkbrun, dustbag.