Avslutad | Pant – Måndag 5 januari 2015
Elgitarr Cort, modell M520, skadad, mikrofonskruvar saknas, limmad hals, serienummer 050854569, i skadat hårt fodral
Akustisk gitarr Star Sound, stötskador, lackskador och repor, en sträng saknas, i fodral
Akustisk gitarr Fender med mic, repig, modell CD-60CE BLK, serienummer CSB09004265, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Samick, modell SW115, serienummer 93040003, repor, stötskador och lackskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Tanglewood med mic, modell: Evolution TW28 CSR CE, serienummer KH10105492, små stötskador och repor, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Aria, modell AC-6, serienummer 3876, stötskador, lackskador, genomgående stor spricka i kanten på baksidan, bandfästesknappen saknas, i slitet fodral
Akustisk gitarr SX custom guitars, modell DG1K/II/VS, serienummer 3503572, små stötskador, lackskador och repor, i mjukt fodral
Musikinstrument Elektroniska
Keyboard, Casio, modell: Casiotone 7000, serienummer 2AB 307134B med strömsladd
Väggur med pendel, förgyllt, sliten förgyllning på vissa ställen, små skador, glaset behöver fästas bättre, nyckel saknas
Elektronik Spel
Spelkonsol, Xbox 360, modell 1439, serienummer 001714101905, med kablar, 2 handkontroller laddningssladd saknas
Elektronik Spel
Spel 3st, varav ett 2i1, till Xbox 360 (Banjo Kazooie nuts & bolts, Lego Indiana Jones the original adventures, Kung Fu Panda, Harry Potter och Fenixorden)
Elektronik Spel
Spel 6st, till Xbox 360 ( Football Manager 2007, Fifa World Cup Germany 2006, PES 2010 Pro Evolution Soccer, 2010 Fifa World Cup South Africa, 2012 OS London, Topspin 4)
Elektronik Spel
Spel 5st, till Xbox 360 ( FaceBreaker, Smackdown vs Raw 2007, Peter Jackson´s King Kong The official game of the movie, GTA 4, GTA 5)