441 - 460 av 950
1...222324...48 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 januari 2015

Klubbad för

Elgitarr Cort, modell M520, skadad, mikrofonskruvar saknas, limmad hals, serienummer 050854569, i skadat hårt fodral

450 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Star Sound, stötskador, lackskador och repor, en sträng saknas, i fodral

100 kr

Utrop: 125 kr

Akustisk gitarr Fender med mic, repig, modell CD-60CE BLK, serienummer CSB09004265, i mjukt fodral

850 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Samick, modell SW115, serienummer 93040003, repor, stötskador och lackskador, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Tanglewood med mic, modell: Evolution TW28 CSR CE, serienummer KH10105492, små stötskador och repor, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Aria, modell AC-6, serienummer 3876, stötskador, lackskador, genomgående stor spricka i kanten på baksidan, bandfästesknappen saknas, i slitet fodral

175 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr SX custom guitars, modell DG1K/II/VS, serienummer 3503572, små stötskador, lackskador och repor, i mjukt fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 1,7g graverat, med diamant ca 0,07ct

Utrop: 500 kr

Handkontroll till Playstation 3 dualshock , i oöppnad förpackning

225 kr

Utrop: 125 kr

Högtalarsystem Sandström 2.1 PC Speaker (2 högtalare 1 subwoofer) i originalkartong

225 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr SX, modell: Vintage series , serienummer 20291650, i trasigt mjukt fodral

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard, Casio, modell: Casiotone 7000, serienummer 2AB 307134B med strömsladd

275 kr

Utrop: 300 kr

Väggur med pendel, förgyllt, sliten förgyllning på vissa ställen, små skador, glaset behöver fästas bättre, nyckel saknas

550 kr

Utrop: 375 kr

Oljemålning på duk, 37x54cm, signerad F.V.J 1944, skada på duken, inramad, skadad ram

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk, 31x69cm, inramad

125 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Spel

Spelkonsol, Xbox 360, modell 1439, serienummer 001714101905, med kablar, 2 handkontroller laddningssladd saknas

500 kr

Utrop: 375 kr

Elektronik Spel

Spel 3st, varav ett 2i1, till Xbox 360 (Banjo Kazooie nuts & bolts, Lego Indiana Jones the original adventures, Kung Fu Panda, Harry Potter och Fenixorden)

75 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Spel

Spel 6st, till Xbox 360 ( Football Manager 2007, Fifa World Cup Germany 2006, PES 2010 Pro Evolution Soccer, 2010 Fifa World Cup South Africa, 2012 OS London, Topspin 4)

100 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Spel

Spel 5st, till Xbox 360 ( FaceBreaker, Smackdown vs Raw 2007, Peter Jackson´s King Kong The official game of the movie, GTA 4, GTA 5)

100 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Spel

Spel 5st, till Xbox 360 ( Ironman the official videogame of the movie, The Godfather II, The Lord of the Rings Conquest, Beowolf the game, Dynasty Warriors Empires)

100 kr

Utrop: 50 kr