Avslutad | Pant – Måndag 5 januari 2015
SX Custom Guitars, modell DK1K/11/BK akustisk gitarr, snr. 3401418 repig lack och stötskador
Tenson GA10.CE, halvakustiskgitarr svart, två stötskador in till träet, med mjukt fodral
Focus Target, Spotting Scope NNK-7045 tubkikare/objektiv, snr. 502955 skadad vid fokusskruven, i originalkartong
Fritid Cyklar
Skeppshult ARC, herrcykel, snr. S:676388 blå, 28 tum, 7-växlad, en vit reflex fram sprucken, en rund fläck på sadeln med nyckel till hjullås med lampa fram, ej funktionstestad
Konst Fotografi
Konstverk, Digitalt print monterad bakom plexiglas, repig och stötskador i kanterna, konstnär Tuija Lindström 60X98cm ca 2004
Acer Aspire, one Happy, laptop Windows 7 Starter 10"snr. LUSE80D0070390A9921601 med laddare
Denver TAC-70072, läsplatta snr. 7715-04/13/15289 repig skärm, med laddare i originalkartong,
Elektronik Film
Philips DVP2880, DVD-spelare, snr. KX1B1328207048 lite repig, med elkabel och fjärrkontroll i originakartong, ej funktionstestad
Elgitarr, Fender Stratocaster, made in USA, serienummer S930730, lackskador, i hårt fodral
Akustisk gitarr Bjärton, modell B5S, serienummer 1-002626, repig baksida, små skador på kroppen, i pappkartong
Stationär dator, Cooler Master ATCS 840 serienummer RC840KKN11093200172, Tangentbord Saitek Cyborg serienummer C083208412, Skärm ASUS model VW195D serienummer 82LMQS017406, Datormus Razer Copperhead serienummer FX0849000501880
Mandolin, Junior, spricka vid halsfästet och krackelerad lack, strängar saknas, del på en stämskruv saknas
Elgitarr Neville, B67958-A1159, USA, stötskador och repor, bakplatta saknas, i mjukt fodral