421 - 440 av 950
1...212223...48 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 januari 2015

Klubbad för

SX Custom Guitars, modell DK1K/11/BK akustisk gitarr, snr. 3401418 repig lack och stötskador

300 kr

Utrop: 375 kr

Tenson GA10.CE, halvakustiskgitarr svart, två stötskador in till träet, med mjukt fodral

375 kr

Utrop: 250 kr

Focus Target, Spotting Scope NNK-7045 tubkikare/objektiv, snr. 502955 skadad vid fokusskruven, i originalkartong

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Velbon Vel-flo 9, PH-368, med tillhörande ben Velbon CX 686, stativ i mjuk väska

700 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Cyklar

Skeppshult ARC, herrcykel, snr. S:676388 blå, 28 tum, 7-växlad, en vit reflex fram sprucken, en rund fläck på sadeln med nyckel till hjullås med lampa fram, ej funktionstestad

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti Silver, S830 209,6g länkbitar

600 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, S925 6,8g 42,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Konst Fotografi

Konstverk, Digitalt print monterad bakom plexiglas, repig och stötskador i kanterna, konstnär Tuija Lindström 60X98cm ca 2004

3 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Acer Aspire, one Happy, laptop Windows 7 Starter 10"snr. LUSE80D0070390A9921601 med laddare

550 kr

Utrop: 125 kr

Denver TAC-70072, läsplatta snr. 7715-04/13/15289 repig skärm, med laddare i originalkartong,

150 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Film

Philips DVP2880, DVD-spelare, snr. KX1B1328207048 lite repig, med elkabel och fjärrkontroll i originakartong, ej funktionstestad

75 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, made in USA, serienummer S930730, lackskador, i hårt fodral

7 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Akustisk gitarr Bjärton, modell B5S, serienummer 1-002626, repig baksida, små skador på kroppen, i pappkartong

650 kr

Utrop: 500 kr

Stationär dator, Cooler Master ATCS 840 serienummer RC840KKN11093200172, Tangentbord Saitek Cyborg serienummer C083208412, Skärm ASUS model VW195D serienummer 82LMQS017406, Datormus Razer Copperhead serienummer FX0849000501880

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Altsaxofon

800 kr

Utrop: 125 kr

Fiol, strängar saknas, stråke defekt, i skadad väska

650 kr

Utrop: 50 kr

Mandolin, Junior, spricka vid halsfästet och krackelerad lack, strängar saknas, del på en stämskruv saknas

25 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Neville, B67958-A1159, USA, stötskador och repor, bakplatta saknas, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Marlin, modell Sidewinder, två strängar saknas, i hårt fodral

450 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Levin, skadad, hål i sargen, strängar saknas, i skadat hårt fodral

450 kr

Utrop: 50 kr