Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Klubbad för
Laptop HP Probook 6450b, med laddare, 4Gb RAM, 300 Gb HDD, Intel Core I3, Windows 8, snr: CNU029403L, repor och nagg finns
Bordsset, saltkar och pepparkar med lock höjd ca 85mm samt 1 tandpetsbägare höjd ca 55mm i silver S875 104,8g