741 - 760 av 913
1...373839...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014

Klubbad för

Parti guld, skadat 18K 6,1g

Utrop: 1 600 kr

Ring, med stenar 18K Ø17¾ 3,5g

Utrop: 950 kr

Ring, med sten 18K Ø18 3,5g

Utrop: 950 kr

Ring, X-länk med stav 18K Ø18 2g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Singapore 18K 50cm 2,3g

600 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja, Singapore 18K 49cm 2,5g

600 kr

Utrop: 600 kr

Hänge, med Camé 18K 0,8g

350 kr

Utrop: 200 kr

Hänge, 18K 0,8g

Utrop: 250 kr

Hänge, bokstaven K 18K 0,3g

Utrop: 100 kr

Nässmycke, med sten 18K 0,1g

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par creoler 18K 1,1g

Utrop: 350 kr

Laptop HP Probook 6450b, med laddare, 4Gb RAM, 300 Gb HDD, Intel Core I3, Windows 8, snr: CNU029403L, repor och nagg finns

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Bordsset, saltkar och pepparkar med lock höjd ca 85mm samt 1 tandpetsbägare höjd ca 55mm i silver S875 104,8g

500 kr

Utrop: 350 kr

Silverbestick, smörgåsknivar 6st modell Disa 185mm bruttovikt 220,2g

650 kr

Utrop: 425 kr

Silverbestick, smörgåsgafflar 6st modell Disa 142mm 118,2g

800 kr

Utrop: 350 kr

Silverbestick, graverat skadat 219,8g

550 kr

Utrop: 650 kr

Sked, Disney med emalj silver S925 150mm 35,5g

Utrop: 125 kr

Bägare, graverad höjd ca 110mm silver 122g

350 kr

Utrop: 350 kr

Snapsbägare, silver S875 höjd ca 85mm 39,6g

500 kr

Utrop: 125 kr

Cigarettetui, i silver S925 50x80mm bruttovikt 73,1g

450 kr

Utrop: 275 kr