Assietter 3st Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Tulipa Ø18,5cm
Utrop: 100 kr
Fat Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Tulipa Ø32cm
Utrop: 200 kr
Tallrikar 3st Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Tulipa Ø26cm
Figurin Goebel R.Wachtmeister ''Claudio & Claudia'' H: 10cm, något skavd på ett öra
Utrop: 300 kr
Skål Kosta Boda Olle Brozén Ø21cm H:10cm Signerad och numrerad 7050239
Figurin Nao H: 24cm Flicka med gås
Armband 7st defekta Silver S925 178,7g
Utrop: 700 kr
Armring Silver S925 47g Ø6cm N.E From Danmark, repig
Utrop: 600 kr
Armring stel, Silver S295 39,6g Ø7cm
Utrop: 550 kr
Armring stel öppningsbar, Silver S830 15,8g Ø6cm
Utrop: 75 kr
Armring med sten stel öppningsbar, Silver S925 31,9g Ø5,5cm
Utrop: 450 kr
Armband Georg Jensen Silver S925 26,7g ca22cm nr.187, defekt
Utrop: 275 kr
Armband stelt, Silver S925 57,7g Ø6,5cm
Utrop: 425 kr
Armband stelt, Silver S835 67,7g Ø6,5cm, defekt
Utrop: 225 kr
Armband Lapponia Silver S925 24,1g 18,5cm
Armring med sten, stel, Silver S925 22,7g Ø5,5 N.E From Danmark
Utrop: 325 kr
Armband med sten Silver S925 25,7g, 17cm, N.E From, Danmark
Utrop: 250 kr
Ring med sten Silver S925 12,3g Ø17 1/4, skev
Tisdag 23 dec 2014