661 - 680 av 1 345
1...333435...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2014

Klubbad för

Assietter 3st Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Tulipa Ø18,5cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Fat Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Tulipa Ø32cm

200 kr

Utrop: 200 kr

225 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

Tallrikar 3st Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Tulipa Ø26cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Goebel R.Wachtmeister ''Claudio & Claudia'' H: 10cm, något skavd på ett öra

475 kr

Utrop: 300 kr

Konst Skulpturer

Skål Kosta Boda Olle Brozén Ø21cm H:10cm Signerad och numrerad 7050239

600 kr

Utrop: 300 kr

Konst Skulpturer

Figurin Nao H: 24cm Flicka med gås

150 kr

Utrop: 100 kr

Armband 7st defekta Silver S925 178,7g

800 kr

Utrop: 700 kr

Armring Silver S925 47g Ø6cm N.E From Danmark, repig

650 kr

Utrop: 600 kr

Armring stel, Silver S295 39,6g Ø7cm

550 kr

Utrop: 550 kr

Armring stel öppningsbar, Silver S830 15,8g Ø6cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Armring med sten stel öppningsbar, Silver S925 31,9g Ø5,5cm

600 kr

Utrop: 450 kr

Armband Georg Jensen Silver S925 26,7g ca22cm nr.187, defekt

425 kr

Utrop: 275 kr

Armband stelt, Silver S925 57,7g Ø6,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband stelt, Silver S835 67,7g Ø6,5cm, defekt

450 kr

Utrop: 225 kr

Armband Lapponia Silver S925 24,1g 18,5cm

700 kr

Utrop: 600 kr

Armring med sten, stel, Silver S925 22,7g Ø5,5 N.E From Danmark

700 kr

Utrop: 325 kr

Armband med sten Silver S925 25,7g, 17cm, N.E From, Danmark

475 kr

Utrop: 250 kr

Ring med sten Silver S925 12,3g Ø17 1/4, skev

325 kr

Utrop: 75 kr