641 - 660 av 1 345
1...323334...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2014

Klubbad för

Parti Silver S830 367,5g diverse bestick

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Osthyvel S830 bruttovikt: 81,8g 220mm

450 kr

Utrop: 125 kr

Matskedar 5st S830 240,0g 180mm

900 kr

Utrop: 750 kr

Matskedar 5st S830 246,0g 180mm modell: Roseholm

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Knivar 6st S830 bruttovikt: 257,1g 185mm

600 kr

Utrop: 400 kr

Matgafflar 6st S830 229,6g 175mm modell: Rosenholm

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Matknivar 4st S830 bruttovikt: 259,2g 185mm

350 kr

Utrop: 400 kr

Tårtspade S830 brv: 83,7g 250mm

600 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 6st S830 137,8g 140mm modell: Sachsisk

750 kr

Utrop: 425 kr

Bestick 3st S830 brv: 148,1g modell: Vasa 118mm-205mm

375 kr

Utrop: 350 kr

Matknivar 6st S830 bruttovikt: 336,9g 195mm modell: Rosenholm

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Fat S830 391,1g Ø28cm graverad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Fat Nysilver Ø36cm Danmark

25 kr

Utrop: 500 kr

Bägare Nysilver graverad höjd: 6,5cm Danmark

Utrop: 100 kr

Glasskulptur Studioglas Strömbergshyttan signerad: H. Gunnarsson höjd: 33cm, litet nagg på blad

75 kr

Utrop: 800 kr

Mattallrikar 6st Ø27cm Fyrklövern Sigvard Bernadotte modell: Marianne Royal Blue

550 kr

Utrop: 175 kr

Ljusstakar 2st H: 10cm Fyrklövern Sigvard Bernadotte modell: Marianne Royal Blue

50 kr

Utrop: 100 kr

Assietter 6st Ø21,5cm Fyrklövern Sigvard Bernadotte modell: Marianne Royal Blue

650 kr

Utrop: 175 kr

Vas Kosta Boda signerad G.Wärff nr: 49126 22cm

375 kr

Utrop: 800 kr

Figurin Nao By Lladro H:18cm Flicka med spilld mjölk

125 kr

Utrop: 200 kr