561 - 580 av 1 474
1...282930...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014

Klubbad för

Grafiskt blad Jürgen von Konow(1915-1959), 35/95, 15x23,5cm, i ram och glas

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Bouleklot 3st i väska med tillbehör

150 kr

Utrop: 200 kr

Fat 2st, Orrefors Pond, längd 13,5cm, höjd 3cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Orrefors home Ø12cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors home Ø12cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Iittala Taika, Ø15,2cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Tallrik Iittala Taika, Ø22,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

Dricksglas 2st Iittala Essence, höjd 10,2cm

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas Kosta Boda Mine, höjd 11cm

Utrop: 100 kr

Tallrik Kosta Boda Mine Ø19,6cm

Utrop: 100 kr

Vas Stig Lindberg 1916-1982, Fajans, höjd 25,8cm, små nagg i botten

600 kr

Utrop: 750 kr

Urna Stig Lindberg 1916-1982, Fajans, höjd 21,3cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Olja på duk 3st, okänd konstnär, 21,5x15,5cm, i ramar två storlekar

550 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Övrigt

Sparbössa, Villeroy & Boch, längd 16cm, i originalkartong

150 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Kylväska för vinflaska, Built NY, i neopren

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Kylväska för vinflaskor Built NY, neopren

75 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Sony Nex-5N, snr.4765894, med objektiv Sony Optical steady shot 18-55mm, snr.3702526, med laddare

Utrop: 3 000 kr

Digitalkamera Olympus digital 600, snr.A48619892, minneskort olympus 512mb, laddare

100 kr

Utrop: 125 kr