541 - 560 av 1 474
1...272829...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014

Klubbad för

Ring 21K Ø18¾ 3,5g

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K med stenar Ø16½ 1,9g

475 kr

Utrop: 550 kr

Brosch 18K med pärla och stenar 2,5g

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 21K 2,6g

Utrop: 750 kr

Ring 18K med diamanter 5xca0,005ct Ø17½ 1,7g

400 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 18K med stenar 0,6g

175 kr

Utrop: 200 kr

Smycken Herring

Ring 18K graverad 4,8g

Utrop: 1 200 kr

Collier 18K tvåfärgad med stenar ca45cm 20,6g

4 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K tvåfärgad med stenar Ø18 2,6g

800 kr

Utrop: 750 kr

Armband 18K tvåfärgad med stenar 17cm 7,6g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Fotlänk 18K med hängen 23,5-26cm 4,2g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Matta orientalisk, 342x110cm, skadade fransar

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Grafiskt blad, Eva Zettervall. 70/99, 26,5x21,5cm, i ram och glas

150 kr

Utrop: 75 kr

Tryck efter teckning av G. Broling, 20,5x29cm, i ram och glas

50 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Eva Bäckström 1957, 38x46cm, små skador

150 kr

Utrop: 200 kr

Träsnitt Gustaf Isander, Västerlånggatan Stockholm, 1917, 17x7cm, skador, i ram och glas

Utrop: 375 kr

Litografi Jan Naliwajko (1938), 50/100, 18x12cm, i glas

200 kr

Utrop: 250 kr

Litografi Jan Naliwajko (1938), 75/100, 27x21cm, i ram och glas

Utrop: 250 kr

Blandteknik 22x31cm, okänd konstnär

Utrop: 425 kr

Pusseltavla Niki de saint Phalle (1930), 228/250, 40,5x41,5cm, i ask