421 - 440 av 969
1...212223...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2014

Klubbad för

Skål glasbjörk, Sandbergs Nora stad, Ø28cm

Utrop: 125 kr

Frimärksalbum 1st med norska märken (postfriska)

425 kr

Utrop: 250 kr

Frimärksalbum med norska märken, postfriska

650 kr

Utrop: 250 kr

Frimärksalbum, norska märken, postfriska

300 kr

Utrop: 250 kr

Frimärksalbum, svenska märken, postfrrska

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Frimärksalbum, svenska märken, postfriska

650 kr

Utrop: 250 kr

3 100 kr

Utrop: 250 kr

Frimärksalbum utan märken

325 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Gustavsberg Lisa Larsson, "Pelle", höjd 20,5cm

700 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Gustavsberg Britt Louise Sundell, "Ringo", höjd 12cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Mortel Gjutjärn, W.NA, höjd 13cm, sliten, naggad

100 kr

Utrop: 125 kr

Figurin höjd 16,5cm

Utrop: 75 kr

Ljuslyckta Marmor, höjd 8,5cm, yxhult marmor, i kartong

75 kr

Utrop: 75 kr

Vas, S830 133,5g, bucklig övre kant

Utrop: 425 kr

Puderdosa S835 47,3g, bucklor, spegel saknas

125 kr

Utrop: 150 kr

Sked S835 11,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

Sockertång S835 9,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Påpetare S835 14,7g graverad

125 kr

Utrop: 50 kr

Bestick S835 11,7g, modell Rosen

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S835 7,6g med sten

200 kr

Utrop: 50 kr