Skål glasbjörk, Sandbergs Nora stad, Ø28cm
Utrop: 125 kr
Frimärksalbum 1st med norska märken (postfriska)
Utrop: 250 kr
Frimärksalbum med norska märken, postfriska
Frimärksalbum, norska märken, postfriska
Frimärksalbum, svenska märken, postfrrska
Frimärksalbum, svenska märken, postfriska
Frimärksalbum utan märken
Utrop: 50 kr
Figurin Gustavsberg Lisa Larsson, "Pelle", höjd 20,5cm
Utrop: 600 kr
Figurin Gustavsberg Britt Louise Sundell, "Ringo", höjd 12cm
Mortel Gjutjärn, W.NA, höjd 13cm, sliten, naggad
Figurin höjd 16,5cm
Utrop: 75 kr
Ljuslyckta Marmor, höjd 8,5cm, yxhult marmor, i kartong
Vas, S830 133,5g, bucklig övre kant
Utrop: 425 kr
Puderdosa S835 47,3g, bucklor, spegel saknas
Utrop: 150 kr
Sked S835 11,2g
Sockertång S835 9,3g
Påpetare S835 14,7g graverad
Bestick S835 11,7g, modell Rosen
Brosch S835 7,6g med sten
Tisdag 9 dec 2014