401 - 420 av 969
1...202122...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2014

Klubbad för

Uppläggningsfat Gustavsberg Karat L23cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Etsning Bert Olls 1968 253/300 43,5x47,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Förrättstallrikar 6st Gustavsberg Karat Ø21cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Desserttallrikar 6st Gustavsberg Karat Ø17cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Tallrikar 6st djupa Gustavsberg Karat Ø25cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Gustavsberg Karat H15,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Tallrikar 6st Gustavsberg Karat Ø24cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat Gustavsberg Karat L34,5cm liten nagg

75 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat Gustavsberg Karat L30cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat Gustavsberg Karat L24,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat Gustavsberg Karat L22cm

75 kr

Utrop: 50 kr

75 kr

Utrop: 50 kr

100 kr

Utrop: 50 kr

Vas porslin Royal Bavaria H18,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glasvas med mönster H20cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Keramikfigur H18,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Keramiktomte H25cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurer 2st Två Damer H22/22,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Jaktradio Genzo, modell PA2099, Chief star, serienummer A001135, med öronsnäcka utan skumgummiskydd, och laddare

200 kr

Utrop: 250 kr

Kryddset, saltkar, pepparkvarn och senapsburk, på bricka, glasbjörk, Sandbergs Nora stad

Utrop: 250 kr