Avslutad | Pant – Tisdag 2 december 2014
Porslinsservis, Gustavsbergs Sweden Bohus-Berså Stig Lindberg, 10st mat tallrikar, 8st assietter, 10st mindre assietter, 1 uppläggningsfat, 1 större uppläggingsskål, 1 mindre skål, 2 mindre fat, 1 liten såsskål, nagg och färgskav finns. Dramaten ingår
Belysning Övrigt
Downlight, 2 st LED Vita Oro för infällnad i tak, 28W 1500 Lumen 25000 brinntimmar, ställbar 30 grader, nya i kartong med drivdon och manual
Belysning Övrigt
Belysning Övrigt
Belysning Övrigt
Belysning Övrigt
Laptop HP Probook 4330s, Windows 7 ultimate, 4 Gb ram, Intel Core i5, 300 Gb HDD, HDMI uttag, vänster musknapp seg, små repor finns, snr: CNU12800VZ
Elektronik Musik
Förstärkare Yamaha RX-V363 100W med fjärrkontroll, 5.1 system, 2 HDMI in 1 ut, smårepig, 2 digital optisk in, dts Digital surround, Snr:T20666680Q
Fallskyddspaket, Fallskyddssele Cresto med fallskyddsblock Cresto samt fallskyddsblock Sala Talon, uppgift om besiktning saknas