1261 - 1280 av 1 294
1...636465 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 december 2014

Klubbad för

Tavla, signerad Uno Vallman, olja på duk 45x37cm i förgylld och färgnött ram, tejpad baksida

Utrop: 1 200 kr

Tavla, signerad Uno Vallman, olja på duk 45x55cm i små defekt/kantstött ram

Utrop: 1 400 kr

Tavla, signerad Uno Vallman, olja på duk 60x50cm

Utrop: 800 kr

Tavla, signerad Uno Vallman, olja på duk 38x28cm i grå smådefekt och färgskadad ram, tejpad baksida

Utrop: 650 kr

Tavla, signerad Uno Vallman, olja på duk 73x60cm

Utrop: 650 kr

Mobiltelefon HTC Windows phone 8S, Beatsaudio, 4 Gb minne, olåst, med laddare manualer i kartong, bruksslitage, IMEI: 353760050447293

450 kr

Utrop: 550 kr

Mobiltelefon, Huawei Ascend Y300 imei: 868438013661585, låst till 3, repor och nagg finns, med laddare (ej original)

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia Z C6603 imei: 355762058795473, operatör okänd, simkortshållare saknas, med hörlurar, kvitto, skärmskydd, plånboksfodral, dockningsstation och manualer i kartong

900 kr

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 4 16GB imei: 012843007518748, låst till Telia, små repor och nagg finns, med usb-kabel (glapp) och kartong

600 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Iphone 4, A1332 8Gb, med kabel, smårepor och nagg finns, låst till 3 IMEI: 0129570001463888

425 kr

Utrop: 450 kr

Fickur, Omega manuell plastglas boett nr: 8024147

850 kr

Utrop: 475 kr

Mormorsur, manuell repigt plastglas med kedja i oädel metall, silver S800 bruttovikt 43,6g

75 kr

Utrop: 75 kr

Fickur, Nilax Unitas manuell smårepigt plastglas

125 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Antima

Herrur, Technos Birka manuell datum incabloc antimagnetisk repigt plastglas, flexiarmband snr: 2726614

125 kr

Utrop: 75 kr

Fickur, Seiko Precision 17 jewels

225 kr

Utrop: 100 kr

Mormorsur, silver S800 boett nummer 50312, går ej bruttovikt 41,7g

125 kr

Utrop: 50 kr

Skärm Asus VS278 27 tum full hd, 1 ms trace free, 2 HDMI anslutningar, Snr: CALMQS028696

850 kr

Utrop: 500 kr

Basgitarr, Samick Artist series edition, högerhänt, Korea bruksslitage snr: S97127168 i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 400 kr

Sabel, i skida

400 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Sportutrustning, Sport & fritidsgrossisten 1 par boxningshandskar st M samt 1 par mits

175 kr

Utrop: 100 kr