Avslutad | Pant – Tisdag 2 december 2014
Klubbad för
Konstglas Kosta Boda Huvud blå/silver 'Brains' av Bertil Vallien, Nr: 7096307, h7,5cm, små repor baksida.
Porslin, ett par kinesiska Pilgrimskrus från 1800-talet, h30,5cm, Tao Kuang (1821-1850).