501 - 520 av 1 294
1...252627...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 december 2014

Klubbad för

Belysning Övrigt

Kristallkrona Lucide klotformad med kedja.

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Eterna

Herrur Eterna-Matic Kontiki 20, automat, stål, med datum, plastglas repigt 35mm, boett repig, länken har en skada vid hornen kl .6, gult märke med kontiki-flotten i relief på bakboetten 19cm.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Tissot automatic stål, äldre modell , plastglas repigt 34mm, flexlänk 17cm, bruksslitage.

475 kr

Utrop: 350 kr

Herrur Tissot Seastar manuell, repigt plastglas 34mm, bra urtavla, flexlänk 16cm, bruksslitage.

425 kr

Utrop: 250 kr

Herrur okänt märke, manuell, platsglas 32mm, en fågel som dyker ner i vatten är ingraverat på baksidan, super waterproof, 12 ATM, ställbar stållänk.

125 kr

Utrop: 200 kr

Herrur Oslo Lufthavn Fornebu 1939-1998, quartz, safirgals 34mm, doublé med läderband 22 cm. Boettnr: 3611.

200 kr

Utrop: 100 kr

Fickur Uranus 14K,öppen modell, bucklor i boett, plastglas repigt. 45mm.

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Rado

Armbandsur Rado Florence med datum, quartz, stål och doublé, safirglas, 34mm. Boettnr: 05442767.Små repor vid viklås. Länken 20cm.

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Klockor Diesel

Herrur Diesel kronograf quartz, DZ-4209, extra länkbit, safirglas, 55mm, Länk 21 cm, stål, instr.bok, box.

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur Jaeger Le Coultre, Master Control med datum, automat, safirglas, nr 0048, 145.2.89, 18K rosé, läderarmband med viklås i 18K, ytliga repor. 37mm.

Utrop: 30 000 kr

Förstärkare Denon PMA 1510AE, Ultra High Current MOS, snr 0031500181. Inköp 7990kr december 2011

2 800 kr

Utrop: 2 100 kr

CDspelare Denon DCD-1510AE, snr 0041500388 2 fjärrkontroller, anslutningskabel. Inköp 7990kr december 2011.

2 400 kr

Utrop: 2 100 kr

Högtalare Dali Ikon 2 Mk2, snr 5360098 med högtalarkabel Micro High Technology made in UK. Inköp 7496kr december 2011.

3 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Högtalare Dali Ikon 6 Mk2, snr 5200814, liten nagg på en kant, med högtalarkabel Micro High Technology made in UK. Inköp 11996kr december 2011.

6 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti Guld 14K 0,6g (Örhängen ett par + ett udda Örhänge med snurrebuss)

Utrop: 125 kr

Ring 18K med diamanter 5 x ca 0,03ct (totalt 0,15ct enligt gravyr) Ø 16 1,9g

Utrop: 900 kr

Ring 18K med diamanter 5 x ca 0,03ct (totalt 0,15ct enligt gravyr) Ringen är graverad Ø 15 ¾ 1,9g

650 kr

Utrop: 800 kr

Parti Guld 18K 5,7g (Ring (gravyr), Örhänge (udda), Hänge (gravyr), Hänge (repigt), Örringar 4st (olika storlekar/ojämna)

Utrop: 1 300 kr

Armband Pansar 18K 21cm 12,6g

Utrop: 3 000 kr

Slipsnål 18K med diamant 1 x ca 0,10ct 5cm 11,7g

Utrop: 4 000 kr