Ring med sten Ø14 1/2 18K 4,0g
Utrop: 1 100 kr
Ring i vitguld med diamant 1xca 0,02ct Ø17 1/4 18K 1,7g
Utrop: 550 kr
Armband 19cm (saknar säkerhetskedja) 18K 35,8g
Utrop: 8 600 kr
Armband 20cm 18K 12,6g
Utrop: 3 000 kr
Hänge Elefant ihålig i silver 925 1,5g
Utrop: 75 kr
Halskedja Pansar 38cm i silver 835 2,9g
Halskedja Pansar 42,5cm i silver 835 2,1g
Utrop: 50 kr
Armband 19cm i silver 925 1,2g
Halskedja 43cm i silver 925 2,7g
Armband 19cm i silver 925 5,4g
Utrop: 125 kr
Örhängen ett par 5,5cm i silver 830 (små defekter) 5,0g
Parti silver defekt med stenar S830 3,6g
Ljushållare, Royal Copenhagen Lotus 7cm
Utrop: 100 kr
Skål, kristall signerad Briljant Åhus Ø18cm nagg
Udda Örhänge 14K 0,9g
Utrop: 150 kr
Parti guld defekt med sten och pärla 18K 17,3g
Utrop: 4 100 kr
Ring med sten Ø15 1/4 18K 0,9g
Utrop: 250 kr
Ring med skev skena Ø18 18K 1,6g
Utrop: 375 kr
Mynt (19 juni 1976, Kung Carl 16 Gustaf, Drottning Silvia, 50kr) i silver 900 26,8g
Tisdag 2 dec 2014