601 - 620 av 1 297
1...303132...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014

Klubbad för

Glas 2st Iittala, Kartio, Kaj Franck, 21cl, i kartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Dramaten, äldre modell, skevt hjul, rostmärken

50 kr

Utrop: 50 kr

Tallrikar 2st Kosta Boda, Mine, Ulrica Hydman Vallien, Ø19,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Tallrikar 3st Kosta Boda, Mine, Ulrica Hydman Vallien, Ø19,5cm

175 kr

Utrop: 125 kr

275 kr

Utrop: 125 kr

Rödvinglas 8st Iittala, Essence, Alfredo Häberli, 45cl

650 kr

Utrop: 375 kr

Matsked S830 60,2g 225mm, modell svensk spetsig

150 kr

Utrop: 200 kr

Dessertsked S830 16,7g 128mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Sked S830 19,4g 140mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Kaffesked S830 10,7g 112mm, lappmodell

50 kr

Utrop: 50 kr

Moccasked S830 9,8g 99mm, modell Uppsala

75 kr

Utrop: 50 kr

Parti S830 322,6g skadat/graverat

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Kaffesked S800 12,9g 108mm, lappmodell

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas Kosta Boda, Mine, Ulrica Hydman Vallien, höjd 19cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Urna, Engelskt porslin, höjd 36cm med lock

450 kr

Utrop: 50 kr

Skulptur Bergdala, Obelisk, signerad Björn Hultqvist, höjd 31cm

300 kr

Utrop: 150 kr

Skulptur Skruf, Obelisk, signerad Björn Hultqvist, höjd 31cm

300 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Kristall, Tjeckoslovakien, höjd 11,5cm, Ø20,5cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Porslinsdockor, 5,5, 15cm, skador

100 kr

Utrop: 50 kr

Glas 3st Orrefors Karolina, höjd 14cm