261 - 280 av 347
1...131415...18 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 4 december 2014

Klubbad för

Klocktillbehör Rolex

LÄNKBIT, till Rolex herrur Oysterlänk, 18K guld, bredd 15,5 mm, inklusive skruv.

Utrop: 1 800 kr

Klocktillbehör Rolex

LÄNKBIT, till Rolex herrur Presidentlänk, 18K rosa guld, bredd 17 mm, inklusive skruv.

Utrop: 1 600 kr

Klocktillbehör Rolex

LÄNKBIT, till Rolex herrur Presidentlänk, 18K vitguld, bredd 16 mm, inklusive skruv.

Utrop: 2 900 kr

Klocktillbehör Breitling

LÄNKBIT, till Breitling herrur Aerospacelänk, titan, bredd 18 mm, inklusive stift.

Utrop: 175 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Chandelier, Ref nr. GZ 125, Serie nr. 13416/33333, designad av Matteo Thun, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, glasställ, ca 1992, träbox.

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Chandelier, Ref nr. GZ 125, Serie nr. 13432/33333, designad av Matteo Thun, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, glasställ, ca 1992, träbox.

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Chandelier, Ref nr. GZ 125, Serie nr. 13384/33333, designad av Matteo Thun, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, glasställ, ca 1992, träbox.

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Chandelier, Ref nr. GZ 125, Serie nr. 13380/33333, designad av Matteo Thun, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, glasställ, ca 1992, träbox.

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Roi Soleil, Ref nr. GZ 127 PACK, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband, originalspänne, cert december 1993, kartong, ytterkartong. Limiterad (Nr. 16386/33333).

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Roi Soleil, Ref nr. GZ 127 PACK, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband, originalspänne, cert, december 1993, kartong, ytterkartong. Limiterad (Nr. 16389/33333).

350 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jul Special, Roi Soleil, Ref nr. GZ 127 PACK, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband, originalspänne, cert, december 1993, kartong, ytterkartong. Limiterad (Nr. 16387/33333).

350 kr

Utrop: 400 kr

ZENITH, "Aug. Nilsson, Nyköping", fickur, 52 mm, Serie nr. 1080705, Boett nr. 2402649 / 7363, silver, ankargång, ej signerad urtavla, skadad urtavla, bucklor, ca 1920, fickurskedja i gulmetall.

650 kr

Utrop: 500 kr

MORMORSUR, 38 mm, Boett nr. 92636, silver, cylindergång, nyckeldragare, skadad urtavla (bucklor), motiv, bucklor, ca 1880, fickurskedja i silver, nyckel.

Utrop: 200 kr

FICKUR, 44 mm, Boett nr. 12071, silver, spindelgång, nyckeldragare, skadad urtavla, skadad boett, bucklor, ca 1800, nyckel, läderpåse.

450 kr

Utrop: 475 kr

Klockor Waltham

A.W.W.Co, Waltham Mass, fickur, 50 mm, Boett nr. 242, Serie nr. 4386872, (11 stenar, 14 size), silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, bucklor, ca 1890, fickurskedja i silver, nyckel.

500 kr

Utrop: 475 kr

PERRET & FILS, Brenets, fickur, 54 mm, savonett, Boett nr. 257468, silver (0,875), ankargång, skadad urtavla, skadad boett, bucklor, ca 1890, nyckel.

325 kr

Utrop: 250 kr

MORMORSUR, 40 mm, Boett nr. 6626, silver, ankargång, nyckeldragare, centrumsekundvisare, skadad urtavla, defekt, bucklor, ca 1860, fickurskedja i gulmetall, nyckel, läderpåse, tillverkad för den kinesiska marknaden.

800 kr

Utrop: 800 kr

MORMORSUR, 39 mm, savonett, Boett nr. 29626, silver (0,900), ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, mynträffling, bucklor, ca 1880.

450 kr

Utrop: 475 kr

SWISS WATCH, fickur, 43,5 mm, savonett, Boett nr. 66764/2, silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, defekt, skadad boett, bucklor, ca 1890, fickurskedja i vitmetall, nyckel.

425 kr

Utrop: 175 kr

FICKUR, 46,5 mm, savonett, Boett nr. 214321, silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, bucklor, ca 1880, fickurskedja i vitmetall, nyckel, tillverkad för den kinesiska marknaden.

600 kr

Utrop: 650 kr