1301 - 1315 av 1 315
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Klockor Dolce & Gabbana

Damur, Dolce & Gabbana quartz repig stål 18cm, batteribyte krävs

325 kr

Utrop: 175 kr

Kockniv, Tamahagane, 27cm 3-PLY specialsteel, nagg och märken finns

750 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Breitling A71340, snr: 905149 chronometre datum quartz stål viklås repig länk, 1 extra länkbit, inköpt december 2005 enligt cert, i box med ytterkartong

Utrop: 13 000 kr

Kanna, silver S830 97,5g

375 kr

Utrop: 300 kr

Silverbestick, 6st kaffeskedar modell Linné i etui med äkthetsintyg S830 105mm 77,3g

1 300 kr

Utrop: 250 kr

Silverbestick, 6st kaffeskedar modell Linné i etui med äkthetsintyg S830 105mm 75g

1 300 kr

Utrop: 250 kr

Silverbestick, 6st kaffeskedar modell Linné i etui S830 105mm 72,5g

275 kr

Utrop: 200 kr

Silverbestick, 6st kaffeskedar modell Linné i etui S830 105mm 79,8g

325 kr

Utrop: 250 kr

Stationär dator Acer aspire m3920, 1 Tb HDD, 6 Gb RAM, Intel core I5, HDMI, Windows 7, Snr: 13000127718

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard, Casio CTK-691, 140 rytmer, 300 toner, lcd display, med strömsladd, missfärgad

400 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik TV-apparater

LCD-TV Finlux 32FLD760P, 2 HDMI, 32 tum, Batteriluckan på fjärrkontrollen saknas, Repor och märken finns, Snr: 62900649700245

400 kr

Utrop: 250 kr

Dator Imac 27´´ 8Gb Ram 2,9MHz, 1Tb HDD, Nvida grfikkort, Intel Core I5, i kartong,orginal Imac tangentbord, ej original Usb mus, med USB superdrive A1379, SNR: C02KDEGPNCV Lösenord Imac

6 600 kr

Utrop: 6 500 kr

Elektronik Spel

Spelkonsol, Playstation 3 320GB serienummer: 03274595225688770 med HDMI kabel, strömkabel, 1 handkontroll och 5st spel, bland annat Fifa10 och Skate2

900 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Spel

Spelkonsol, Microsoft Xbox 360 250GB serienummer: 465048122105, i kartong med hdmi kabel, strömsladd samt 7 spel bland annat Call of Duty 4, Dirt3 och Viva Piñata.

550 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Musik

Högtalare, Alesis M1 active MII aktiva studiomonitorer serienummer: 8N001020904712 med kablage

1 200 kr

Utrop: 400 kr