1261 - 1280 av 1 315
1...63646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Hänge, silver S925 0,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, silver S835 Ø17¾ 2g

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar silver 46cm 5,6g

200 kr

Utrop: 125 kr

Medaljong, silver S925 2,3g

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring, silver Ø19 5,6g

Utrop: 200 kr

Halskedja, Pansar silver S925 42cm 2,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband, med stenar silver S925 19cm 7,9g

250 kr

Utrop: 175 kr

Halsband, silver S925 42cm 8,1g

275 kr

Utrop: 175 kr

Smycken Herring

Ring, skadad defekt 14K 1,9g

Utrop: 350 kr

Hänge, 18K 0,9g

250 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld, skadat med sten 4,7g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, i okänt material med detaljer och ögla i 18K bruttovikt 1,8g

125 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII imei: 353817054634894/01 små nagg och skav på chassi, ej operatörslåst, med laddare (ej original), skal samt extended battery kit bestående av ett extra bakstycke och ett batteri

Utrop: 1 100 kr

Silvermynt, 1 dollar United states of America Liberty S999 31,4g

150 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver, graverat skadat utan ögla 6,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, silver 0,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, silver 0,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, silver S925 45cm 2,9g

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar silver S925 44cm 1,9g

75 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Huawei Ascend P6 imei: 86050500297386810 8GB, ej operatörslåst, små repor finns, med laddare

500 kr

Utrop: 600 kr