1161 - 1180 av 1 315
1...585960...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Hänge, skadat 18K 0,3g

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, "N" 18K 0,6g

Utrop: 175 kr

Hänge, 18K 0,3g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, med sten 18K 0,6g

175 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen, ett par 21K 1,9g

Utrop: 500 kr

Hänge, "N" ögla saknas 21K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, 21K 2,1g

475 kr

Utrop: 550 kr

Mobil Apple Iphone 5S 16Gb, med hörlurar, laddare i kartong, A1457, låst med Icloud konto, går ej att aktivera utan lösenord, Snr: SF19LTUQ6FFG8, troligen låst till Comviq, IMEI; 358686057856050

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring, med sten och diamanter 4x0,005ct 18K Ø17½ 2,7g

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 8xca0,015ct, 6xca0,02ct, 1xca0,03ct 18K Ø17 2,9g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring, med diamanter 22xca0,005ct 18K Ø17 1,5g

950 kr

Utrop: 475 kr

Armband, 18K 17,5cm 3,8g

Utrop: 900 kr

Lins Minolta ZOOM xi 100-300AF, F4.5-5.6, Snr: 14121935 ej funktionstestad

225 kr

Utrop: 175 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S3 GT-9305 16gb, repig baksida med laddare i svart flipover fodral, imei: 35472005319429101, låst till Telia

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Penna, Parker Cap & Barrel blyerts stift, silver med förgyllda detaljer i ask

850 kr

Utrop: 550 kr

Konst Tryck

Litografi sign Peter Dahl, Bellman, Fredmans epistlar med bilder Peter Dahl, Skadad / nött ram b: 60cm h: 70cm

700 kr

Utrop: 450 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 6st Ciderhusreglerna, Mr & Mrs Smith, Oceans Twelve, Fighting, Donnie Brasco och Gökboet

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVDs, Metallica some kind of monster, Metallica live at San Diego, Westlife the turnaround tour och Hoffmaestro Exklusiv fanutgåva bok med 1 cd (1 saknas)

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD serie, Vänner Episod 9-12, 1-4 och 17-18

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD serier, Everybody loves Raymond säsong 1 och 2

Utrop: 50 kr