1001 - 1020 av 1 315
1...505152...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Armband Pansar 18K 18,5cm 9,9g med säkerhetskedja

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Cordell S925 50,5cm 12,4g

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja med hänge med stenar S925 42,5-45cm 9,2g

Utrop: 225 kr

Parti silver 925 20,1g defekt

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja med hänge S925 70,5cm 5,0g

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 2,4g defekt, gravyr

Utrop: 600 kr

Gafflar 6st i silver 216mm 388,6g, graverade

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Skål Kosta signerad Wärff höjd 12cm diameter 20cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Vas Copenhagen höjd 14,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar, 5st Royal Copenhagen

1 600 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 830 12,9g defekt, gravyr

100 kr

Utrop: 50 kr

2st Halskedjor 37-42cm, 3st Hängen i silver 830 10,5g

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband Ankar S925 21cm 20,8g

Utrop: 500 kr

Parti silver S925 23,6g defekt

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedjor, 3st Pansar i siver 925 40,5-42,5cm 9,5g

Utrop: 250 kr

Halskedjor 4st 36-39cm , varav 2 Venezia, 1 Pansar, 1 Ankar,1 Hänge med sten, i silver 925 7,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljustakar, ett par i silver bruttovitk 945,3g, defekta

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Juldekoration signerad Georg Jensen Goldplated, i etui

375 kr

Utrop: 150 kr

Herrur Omega Seamaster guld på stål, quartz, med datum.

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Kruka Gustavsbergs, höjf 17,5cm, defekt krackeleringar i glasyren

650 kr

Utrop: 75 kr