Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014
Kristallglas 4st Orrefors Street Whiskeyglas OF 25cl. Höjd: 86mm. Diameter: 78mm. Formgivare Jan Johansson. Med kvadratiska klara slipskär och detaljer ger den ett lyxigt dekadent intryck. Ljuset bryts läckert i den äkta kristallens mönster.
Lampfot Rörstrand Sylvia Leuchovious. (lampskärm/trasig). Blå och vit. Höjd: ca 20cm utan glödlampa.
Skål Kosta Boda Göran Wärff. (några små nagg) Blå. Nr: 57200. Ø ca: 13cm. Höjd: ca 10cm.
Klockor Eterna
Herrur Eterna-Matic Super KonTiki automatic chronograph. Ref nr: 1578.41. Extra Länkbit. Box och instruktionsbok. Ø39mm.
Klockor Oris
Herrur Oris TT1 Diver Ref nr: 7542P Sn: 27-37488, Automat Chronograf Titanium med titaniumlänk + extra länkbitar. Ø40mm. Extra gummiband. Cert och Box. Repor i länken.
Damur Breitling Ref: A67365, Sn: 243970. Quartz. Stål med stållänk. Ø30mm. Romerska siffror, datum. Blå urtavala.
Visa varaElektronik Datorer
Bärbar Dator Hewlett Packard Envy med tillhörande manual, laddare (utländsk) i kartong. Sn: 5CG4021L9R.