741 - 760 av 1 315
1...373839...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 38cm 7,3g

Utrop: 1 700 kr

Kristallglas 4st Orrefors Street Whiskeyglas OF 25cl. Höjd: 86mm. Diameter: 78mm. Formgivare Jan Johansson. Med kvadratiska klara slipskär och detaljer ger den ett lyxigt dekadent intryck. Ljuset bryts läckert i den äkta kristallens mönster.

750 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Hushåll

Vinglas 2st Kosta Boda Tattoo Ludvig Löfgren. Höjd: 23cm.

275 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Hushåll

Skål Kosta Boda Tattoo Ludvig Löfgren. Ø 16cm. Höjd: 9cm.

175 kr

Utrop: 200 kr

Glasögonbågar Elizabeth Arden Bruna Stainless steel. EA2114-2 CE 135. 54 15/135.

250 kr

Utrop: 300 kr

Solglasögon Ray Ban Blå/bruna bågar . Nr: RB 5206 5131 52 18 40.

400 kr

Utrop: 300 kr

Glasögonbågar Morris of Sweden Limegrön/Grå-blå. Nr: MS-8015 C2 51017-140 CE. (breda)

125 kr

Utrop: 200 kr

Vas Kosta Boda. Blå. Höjd: ca 14cm.

50 kr

Utrop: 100 kr

Lampfot Rörstrand Sylvia Leuchovious. (lampskärm/trasig). Blå och vit. Höjd: ca 20cm utan glödlampa.

425 kr

Utrop: 250 kr

Skål Kosta Boda Göran Wärff. (några små nagg) Blå. Nr: 57200. Ø ca: 13cm. Höjd: ca 10cm.

25 kr

Utrop: 200 kr

Fat Rörstrand Stengods Carl Harry Ståhlhane. Ø ca 20cm. Bå/brun.

125 kr

Utrop: 250 kr

Vas Vitreum. Höjd: ca 23cm. 1411-25. Signerad.

175 kr

Utrop: 100 kr

Fickkniv VIcroinox Swiss Champ. 4.05213. I fodral. (några repor)

1 000 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Eterna

Herrur Eterna-Matic Super KonTiki automatic chronograph. Ref nr: 1578.41. Extra Länkbit. Box och instruktionsbok. Ø39mm.

5 400 kr

Utrop: 5 400 kr

Klockor Oris

Herrur Oris TT1 Diver Ref nr: 7542P Sn: 27-37488, Automat Chronograf Titanium med titaniumlänk + extra länkbitar. Ø40mm. Extra gummiband. Cert och Box. Repor i länken.

6 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Damur Breitling Ref: A67365, Sn: 243970. Quartz. Stål med stållänk. Ø30mm. Romerska siffror, datum. Blå urtavala.

Figurin Bing & Gröndal Skomakare. Höjd: 22cm.

800 kr

Utrop: 900 kr

Bärbar Dator Hewlett Packard Envy med tillhörande manual, laddare (utländsk) i kartong. Sn: 5CG4021L9R.

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Musikinstrument Tillbehör

Elgitarrförstärkare Marshall MG15FX Sn: V-2009-36-1034-5. 40 watt.

800 kr

Utrop: 600 kr

Basgitarr Eagle Dynamite Bass V. 5 strängar (varav en ej fastsatt). Högerhänt. I mjukt fodral som är för litet. Repor, sliten (bruksskik)

700 kr

Utrop: 300 kr