Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014
Klubbad för
Breitling midsize modell A10350, automat, pilotlänk, bruksskick, stål, extra länkbitar, cert 2002, box samt ytterask
Mobiltelefon Samung GT-18750, Windows Phone, plats för micro SD, 8 megapixel, 16GB, IMEI: 354084050194576, laddare, manualer, hörlurar, Rosa fodral, kopia på kvittot
Herrur Omega Constallation stål/guld helstav, Ø37mm, kronograf, quartz, safirglas, datum, serie nr: 56324152, integrerad orginallänk med viklås
Elbas Aria Pro 2 modell: TSB-650, Thor-sound Bass, serie nr: 009018, defekt (3 skruvar saknas, axelbandet fäst med kapsyl, små skador på kroppen och sliten) i hårt fodral (defekt)