501 - 520 av 1 315
1...252627...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Hänge, Kors 18K 1,3g

Utrop: 375 kr

Halskedja, Pansar ihålig 48,5cm 18K 9g

Utrop: 2 100 kr

Smycken Herring

Ring, i vitguld graverad Ø21 18K 4,2g

Utrop: 1 000 kr

Breitling midsize modell A10350, automat, pilotlänk, bruksskick, stål, extra länkbitar, cert 2002, box samt ytterask

Utrop: 11 400 kr

Mobiltelefon Samung GT-18750, Windows Phone, plats för micro SD, 8 megapixel, 16GB, IMEI: 354084050194576, laddare, manualer, hörlurar, Rosa fodral, kopia på kvittot

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, sten defekt Ø18 18K 4,5g

Utrop: 1 100 kr

Armband, 20,5cm 18K 7,7g

Utrop: 1 800 kr

Ring, med sten skev Ø17 3/4 18K 0,9g

Utrop: 225 kr

Örhänge, ett par med myntföremål något skeva 21K 9,5g

Utrop: 2 600 kr

Herrur Omega Constallation stål/guld helstav, Ø37mm, kronograf, quartz, safirglas, datum, serie nr: 56324152, integrerad orginallänk med viklås

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

Elbas Aria Pro 2 modell: TSB-650, Thor-sound Bass, serie nr: 009018, defekt (3 skruvar saknas, axelbandet fäst med kapsyl, små skador på kroppen och sliten) i hårt fodral (defekt)

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Hänge, 18K 0,7g

Utrop: 225 kr

Medaljong, 18K 2,6g

Utrop: 750 kr

Ring, stenar skev 18K 1,5g

Utrop: 375 kr

Halskedja Pansar 42,5cm 18K 3,1g

Utrop: 750 kr

Armband, Bismarck med berlocker 18,5cm 18K 2,7g

Utrop: 600 kr

Ring, Bismarck Ø17 1/4 18K 1,8g

Utrop: 550 kr

Ring, med diamanter 3x ca 0,005ct Ø17 1/2 18K 1,2g

300 kr

Utrop: 375 kr

Hänge, med blå sten och diamanter 6x 0,01ct 18K 0,8g

400 kr

Utrop: 250 kr

Hänge, Fiskarna 18K 1,5g

175 kr

Utrop: 150 kr