461 - 480 av 1 315
1...232425...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Halskedja, Bismarck 44cm 18K 22,8g

Utrop: 5 400 kr

Halskedja, X-länk 43,5cm 18K 16,1g

Utrop: 3 800 kr

Halskedja, tvåfärgad med två lägen 76/80cm 18K 15,4g

Utrop: 3 700 kr

Glasskulptur läppstift Kosta Boda signerad Åsa Jungnelius (Röd) nr 2090907 Höjd 20 cm

2 400 kr

Utrop: 375 kr

Klockkedja, 43cm 14K 17,7g

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, Pansar 45,5cm 18K 27,1g

Utrop: 6 500 kr

Halskedja, tvåfärgad 45cm 18K 29,1g

Utrop: 7 000 kr

Halskedja, Pansar 55cm 18K 14,8g

Utrop: 3 500 kr

Vristlänk, 26,5cm 18K 4,9g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Pansar 43cm 18K 6,6g

Utrop: 1 600 kr

Armband, halvstelt vitguld 19cm 14K 54,0g

Utrop: 9 800 kr

Glasskulptur, Kosta Boda Nagellack (Röd) 12cm

1 800 kr

Utrop: 200 kr

Pärlcollier 84cm Ø6mm lås 14K med sten och små pärlor (två pärlor saknas) bruttovikten 48,9g

700 kr

Utrop: 850 kr

Vas Ulrica Hydman Vallien Caramba (svart och vit) höjd 21cm

900 kr

Utrop: 500 kr

Vas Klinge Denmark höjd 22,5cm (nagg på undersidan)

175 kr

Utrop: 50 kr

Vas Höganäs Keramik höjd 15cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kikare Super Zenith 8x30, gummiinkapslad snr 17677 (gravyr) i fodral

325 kr

Utrop: 500 kr

Collier, med diamanter 9x ca 0,05ct 42,5cm 14K 39,9g

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Damur, Ordiam manuell defekt 14K bruttovikt: 18,9g

Utrop: 3 400 kr

Armband, halvstelt 19cm 14K 23,0g

Utrop: 4 100 kr