421 - 440 av 1 315
1...212223...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2014

Klubbad för

Örhängen ett par creoler Ø4cm i silver 925 6,7g

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par droppformade längd 3cm i silver 925 1,6g

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par 4,5cm i silver 830 4,0g

Utrop: 150 kr

Ring Ø17 i silver 925 3,5g

Utrop: 125 kr

Ring Ø16 i silver 835 2,0g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring med grön sten Ø17 i silver 925 0,9g

Utrop: 50 kr

Parti silver 835 allt defekt och en del graverad 52,5g

125 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Creoler Ø2cm förgyllt silver 835 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge droppformad 2cm 18K 0,4g

Utrop: 125 kr

Guld bit defekt 18K 0,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par med pärlor (stiftet något skevt) 18K 1,0g

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhänge ett udda defekt 14K 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband ihålig 18cm med säkerhetskedja (gravyr vid lås och spricka på lås) 14K 21,4g

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Halskedja X-länk med stav doserad längd 45cm bredd 1cm-1,5cm 18K 31,6g

6 300 kr

Utrop: 7 600 kr

Armband X-länk med stav längd 19cm bredd 1,5cm 18K 29,6g

Utrop: 7 100 kr

Örhängen ett par creoler ihåliga Ø7cm 18K 17,0g

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Halskedja tvåfärgad 47cm doserad ihålig med kantbucklor 18K 42,1g

8 400 kr

Utrop: 10 000 kr

Skedar 5 stycken Rosenholm 153mm i silver (var av två missfärgade) 140,5g

950 kr

Utrop: 425 kr

Kaffeskedar 2 stycken Olga 125mm i silver (var av en missfärgad på skaftet) 835 32,2g

125 kr

Utrop: 125 kr

Brevkniv gravyr i silver 111mm 13,3g

150 kr

Utrop: 50 kr