881 - 900 av 1 275
1...444546...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Hänge 18K 1,3g

Utrop: 400 kr

Örhängen 18K 2,2g med diamanter 2xca.0,05ct

Utrop: 850 kr

Ring 18K 3,8g Ø18

Utrop: 1 200 kr

Smycken Herring

Ring 18K 4,2g Ø17¼ med sten

Utrop: 1 100 kr

Digitalkamera Nikon Coolpix, L27, snr.43057647, med minneskort 4GB

600 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia, Ambassadeur 5000-C, snr.010404, repor

325 kr

Utrop: 250 kr

Kikare Carl Zeiss, Jena, DDR, snr.6883106, i väska

850 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

Plånbok Mulberry Daria French purse i ask

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Movado

Movado, herrur, quartz, nr.84.C6.882.2A, 3106546, stål, läderarmband, saknar en sprint

475 kr

Utrop: 425 kr

Vas, Gustavsberg, Argenta, Wilhelm Kåge, höjd 19cm

7 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Digitalkamera Nikon D90 snr6677319 med objektiv Tamron 18-200mm 3.5-6.3 snr 120113 med laddare

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Keramiktavla, Lisa Larson, Solros, 30x18cm

600 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr Tenson California series i mjukt skadat fodral

Utrop: 425 kr

Läsplatta Samsung Galaxy Tab 3 16GB, modell SM-T210, serienummer RF2DC01RRBL, (Tele 2 comviq) med laddare och bruksanvisning i originalkartong

650 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Alhambra Muro del alcoy, 7F cip, snr.02552, med mic, i hårt fodral

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr Gibson Melody Maker 3/4, 1959, snr.921766 , sliten, krackeleringar i lacken, i mjukt fodral

8 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Vas, Bohemia höjd 30cm

1 200 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Bohemia, höjd 30cm, Ø6,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Yamaha RGX 121 lackskador i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk gitarr Yamaha APX500II, snr.HIK037007, med mic, repor i lacken

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr