Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014
Surfplatta, Samsung Galaxy Note GT-N8020 10"1 16GB imeinr. 355542/05/141146/2, operatör Telia, med hörlurar, laddare och manual i orginalförpackning.
Surfplatta, Asus Vivo Tab RT TF600T snr. SBOKAS118677 med laddare, manual och putsduk i orginalkartong.
Digitalkamera, Canon EOS 1100D 12,2 megapixlar, serienummer: 183063197433, med objektiv, Canon EFS 18-55mm IS snr. 8936250353, med laddare, motljusskydd och instruktionsbok i originalkartong.
Elektronik Musik
MP3-spelare Transcend T. sonic 630/2 med hörlurar saknar laddare och sladd till dator, sprucken baksida
Oljemålning, Olja på duk 54x45cm sign Uno Wallman med förgylld kantstött ram silvertejpad baksida
Elektronik Spel
Sony Playstation Vita PCH-1004 serienummer HC2049231 minneskort 16GB i trasig orginalkartong med spel Soul Sacrifice
Musikinstrument Träblås
Saxofon Dolnet Paris France Tenorsax, något bucklig i hårt fodral, saknar munstycke snr. 43815C
Elektronik TV-apparater
Projektor Benq W1060 med fjärrkotroll samt elkabel och bildkabel, med väska Serienummer: 9H.JS777.27E
Akustisk gitarr, Guitarra Buen Sonido, modell TC905, repig, små lackskador, i skadat mjukt fodral