Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014
Klubbad för
Elgitarr, Fender Squire Stratocaster made in China snr. YN647727 repor, skador i lacken med trasigt axelband i mjukt fodral.
Mobiltelefon, Samsung Galaxy note 3 snr. RF8DC0MBTWE, operatör 3, med hörlurar, laddare i orginalkartong.
Mobiltelefon, Samsung Galaxy note 3 snr. RF8F10067XB, operatör 3, med hörlurar, laddare i orginalkartong.