321 - 340 av 992
1...161718...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014

Klubbad för

Hänge 18K 0,5g repig baksida

100 kr

Utrop: 125 kr

175 kr

Utrop: 225 kr

Smycken Herring

Klackring 18K 4,7g Ø17 1/4 något skev med svart något repig sten

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr, Fender Squire Stratocaster made in China snr. YN647727 repor, skador i lacken med trasigt axelband i mjukt fodral.

Utrop: 1 000 kr

Medalj, med band 18K Bruttovikt 4,9g

600 kr

Utrop: 750 kr

Medalj, Alice Babs i etui S925 85,5g

275 kr

Utrop: 350 kr

Medalj, International Women´s year 1975 i etui S925 248,0g

900 kr

Utrop: 900 kr

Medalj, Vilhem Moberg 1898-1973 i ask S925 168,8g

550 kr

Utrop: 600 kr

Medalj, Jubileums utgåva Tekniska Museet 50år, i ask S925 117,5g

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge, Hjärta 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Bismarck 18K 44,5cm 16,5g

Utrop: 4 200 kr

Örhängen, ett par med sten, en stoppers saknas 18K 0,7g

175 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld, skadat 18K 8,3g

Utrop: 2 000 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Breitling, klockarmband gummi nr. 22-20 1205

700 kr

Utrop: 600 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Breitling, länkbit Pilot stål/guld och fyra skruvar i påse

Utrop: 600 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Breitling, viklås stål repigt och 8 skruvar i påse

Utrop: 850 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Breitling, klockarmband gummi nr. 22-20 1315

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy note 3 snr. RF8DC0MBTWE, operatör 3, med hörlurar, laddare i orginalkartong.

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy note 3 snr. RF8F10067XB, operatör 3, med hörlurar, laddare i orginalkartong.

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 3 SM-T211 7,0" 8GB imeinr. 357647/05/881670/0 i oöppnad orginalförpackning.

800 kr

Utrop: 600 kr