841 - 860 av 1 077
1...424344...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014

Klubbad för

Hänge 14K 0,5g med sten, defekt

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K 3,7g, defekt innehåller stenar och gravyr

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring Bismarck 14K 0,9g Ø 17 3/4, defekt skev

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband 18K 6,0g 19,5cm

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par 18K 1,0g

Utrop: 300 kr

Armring 14K 11,4g Ø 6,3cm, defekt små repor

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Venezia 18K 3,5g 45,5cm

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 1,3g

Utrop: 400 kr

Ring 18K 3,0g Ø 17 med diamanter 61 x ca 0,005-0,015

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 1,0g med små diamanter

300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par, Bismarck, 18K 2,8g

Utrop: 900 kr

Halskedja Venezia 18K 5,0g 45cm

Utrop: 1 200 kr

Smycken Herring

Ring tredelad, trefärgad, 18K 23,5g Ø 21 "Fusion" Georg Jensen, graverad

5 400 kr

Utrop: 5 600 kr

Släta ringar 2st 18K 8,7g Ø 17 1/4, graverade

Utrop: 2 100 kr

Halskedja 22K 5,2g 39,5cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 24K 1,1g, defekt

Utrop: 350 kr

Släta ringar 2st varav en med diamant 1 x ca 0,05ct 18K 7,1g Ø 16 1/4-16 1/2 graverade

Utrop: 1 700 kr

Armband tvåfärgat 14K 19,7g 18cm, defekt små skador

Utrop: 3 600 kr

Halskedja 14K 5,1g 46,5cm

Utrop: 900 kr

Halskedja Figaro ihålig 14K 9,4g 64,5cm

Utrop: 1 700 kr