Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014
Klubbad för
Parti silver S830 28,4g, Halskedja defekt, 2 Par örhängen varav ett par med clipps, 1 Udda örhänge utan stopper, 1 Borsch med stenar, 1 Slippshållare
Parti silver S830 535,1g, 2 Skedar, 2 Gafflar, 1 Sockerströare, 1 Fat, 2 Punchmuggar, 1 Bägare allt med gravyr
Ljusstakar ett par i silver S830, höjd 13cm, signerade Löfman, en ljusstake stämplad P10 och den andra T10, en med liten skada, fyllda, tot bruttovikt 548,1g
Bärbar dator Acer Aspire V3, mod nr Q5WV1 med laddare, låst till Linux program, saknas lösenord
Mobiltelefon Apple Iphone 5 A1429, 16GB i kartong med laddare, låst till Telenor, IMEI: 013416002602020.