681 - 700 av 1 077
1...343536...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014

Klubbad för

Ringar 2st 18K 6,5g Ø 22-19, graverade

Utrop: 1 600 kr

Ring tvåfärgad 18K 4,0g Ø 19 med diamanter 5 x ca 0,01ct äldre slipning

Utrop: 1 400 kr

Parti silver S830 28,4g, Halskedja defekt, 2 Par örhängen varav ett par med clipps, 1 Udda örhänge utan stopper, 1 Borsch med stenar, 1 Slippshållare

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S925 30,5g 65cm, utan lås

100 kr

Utrop: 125 kr

Slipshållare S925 5,6g tvåfärgad

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 15,3g 23cm

Utrop: 75 kr

Sockerströare i silver S830 24,3g, 125mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 535,1g, 2 Skedar, 2 Gafflar, 1 Sockerströare, 1 Fat, 2 Punchmuggar, 1 Bägare allt med gravyr

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Sockerskål utan lock och gräddkanna i silver S830 139,0g

350 kr

Utrop: 425 kr

Mormorsur 14K, manuell, gravyr på boetten

650 kr

Utrop: 600 kr

Fat i silver S925 564,5g, gravyr

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Ljusstakar ett par i silver S830, höjd 13cm, signerade Löfman, en ljusstake stämplad P10 och den andra T10, en med liten skada, fyllda, tot bruttovikt 548,1g

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Bärbar dator Acer Aspire V3, mod nr Q5WV1 med laddare, låst till Linux program, saknas lösenord

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Ring i silver S925 6,8g Ø 18 med sten, signerad Teresa

100 kr

Utrop: 50 kr

Collier i silver S925 59,9g 45,5cm med stenar signerad Teresa

475 kr

Utrop: 225 kr

Collier i silver S925 51,1g 44cm med stenar signerad Teresa, defekt lås

225 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 42,7g, defekt innehåller stenar

125 kr

Utrop: 150 kr

Brosh i silver S925 17,7g

175 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 5 A1429, 16GB i kartong med laddare, låst till Telenor, IMEI: 013416002602020.

Utrop: 2 000 kr

Konst Skulpturer

Julpynt, Georg Jensen Jul i Grönlad Design Ole Kortzau 2007, Goldplated, med band i ask

125 kr

Utrop: 100 kr