Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 november 2014
BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x24cm, visst slitage, lås och nyckel saknas, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, HUGO BOSS, svart läder, 10st kontok fack, plats för id kort, sedel 12x16cm.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, beige med blå rött rutmönster, 100% cashmere, 140x30cm inklusive fransar,
PORTFÖLJ, VEZZANO, svart läder, mässings färgade detaljer, 40x32x 12cm, några repor på spännet.
PORTFÖLJ, BARON, brunt läder, 2st kombinationslås, ett ytterfac även flera innerfack, axelrem saknas, 43x32c16cm.
Kläder Skor
SKOR, ALLEN EDMONDS, Manchester Oak, mellanbrunt läder, med toffs detaljer stl 42, US 8½, kartong (skadad), skopust.
Kläder Skor
SNEAKER, LOUIS VUITTON, damier graphite, snörning och kardborre, stl 45, skopåsar, kartong.
Accessoarer Scarves
KRAVATT, CHRISTIAN DIOR, blå, grå, framsida 100% siden, baksidan är 70% ull, 150x44cm, någon skada.
SOLGLASÖGON, CARTIER, Pilot Bubinga Wood, 6214, 130B, 649427, bågar med guldöverdrag, skalmar i bubinga trä, etui, fodral, cert, ytterkartong. någon repa på glaset,
Accessoarer Slipsar
SLIPS, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, paisley mönstrad, mörblå, röd, brun, bredd 9cm, originalsförpackning.