Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 november 2014
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, rödbrunt läder, spänne i vitmetall, 44x32x13cm, nyckel till lås finns, dustbag.
Accessoarer Pennor
PENNOR, MONTBLANC, Meisterstück 149, resevoarpenna, svart resin, stift i 18K, KH1054612, bläck, box.
RESEGARDEROB, SPIGOLA, mellanbrunt läder, 54x43x14cm, 2st galgar, 3 yttrefack, avtagbar axelrem, dustbag.
CIGARETTETUI, ASPREYS, London, Nr 21914, sterling silver, 9,5x8,5 cm, 157,6g, ca 1940-tal.
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, mellanbrunt läder, mässingsfärgade detaljer 43x31x14cm, slitage.
VÄSKA, GUCCI, svart med vit och röd rand, två handtag, nycklar, lås samt spännen i vitmetall, adresslapp i läder, rött foder, filmapp i läder i insidan, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, mörkbrun/svart, 6st kontokortsfack, plats för ID-kort, sedel, ask.
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, Stylo Plume "M", must de cartier, doublé, svart resin, 031596, resevoar, box, ytterkartong
Kläder Tröjor
PULLOVER, LORO PIANA, grön med krage och tre knappar, stickade muddar, kashmir och siden, storlek 52, tillverkad i Italien
Kläder Skjortor
SKJORTA, PRADA, ljust blå, långärmad med enkelmanschett, knappar i pärlemor, bomull, storlek 42
Kläder Skjortor
SKJORTA, PRADA, ljusblå, långärmad med enkelmanschett, knappar i pärlemor, bomull, storlek 42