661 - 680 av 1 081
1...333435...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2014

Klubbad för

Herrur, Breitling Kronograf Crosswind, guld/stål, Ref nr: B13355 snr: 639675 automat UTC, diaring, längd ca 20cm små repor, Safirglas, pilotlänk, 2002

26 500 kr

Utrop: 23 000 kr

Elgitarr Reno, diverse små skador och repor, i mjukt fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Yamaha modell: ERG 121, lackskador och repor, serienummer OJM253045, utan fodral

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Akustica, repor, stötskada och färgbortfall, utan fodral

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr, repig, i skadat fodral

150 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera Lumix DMC-GX1 snr FT1LA001204 repig/ skruv saknas utan laddare

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Glasfigur "Örn och hare" H17cm B23cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Konst Affisch

Litografi, Bo Åke Adamsson, signerad, 62x50cm, i ram och glas

Utrop: 1 200 kr

Skål Boda-Åfors Ulrica H-Vallien H6,5cm Ø10cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål Boda Ulrica H7,5cm Ø13,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Litografi, Bo Åke Adamsson, signerad, 65x50cm, i ram och glas

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk, signerad Uno Vallman, 37x45,5cm, i skadad förgylld träram

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk, signerad Uno Vallman, 37x45cm, i träram

Utrop: 1 200 kr

Olja på olja, Uno Vallman, 37x45cm, i träram

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk, signerad Uno Vallman, 45x54cm i skadad förgylld träram

Utrop: 1 200 kr

Digitalkamera Canon EOS1100D snr073062122820 med objektiv 18-55mm snr 7807025512 inristat "Risbergska skolan" utan laddare

Konst Affisch

Litografi, Bo Åke Adamsson, signerad, 135/170, 46x56cm, i ram och glas

700 kr

Utrop: 850 kr

Konst Tryck

Grafiskt blad Bengt Lindström, signerad, 92/99, 75x52cm, i ram och glas

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Digitalkamera Samsung Galaxy EK-GC100 snr354023/05/201092/7 4.1-86.1mm 1:2.8-5.9 23mm med laddare PINkod: 0705 med fodral i kartong

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Tatueringsutrustning Get lost, olika delar

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr