Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2014
Klubbad för
Herrur, Breitling Kronograf Crosswind, guld/stål, Ref nr: B13355 snr: 639675 automat UTC, diaring, längd ca 20cm små repor, Safirglas, pilotlänk, 2002
Elgitarr Yamaha modell: ERG 121, lackskador och repor, serienummer OJM253045, utan fodral
Digitalkamera Canon EOS1100D snr073062122820 med objektiv 18-55mm snr 7807025512 inristat "Risbergska skolan" utan laddare
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera Samsung Galaxy EK-GC100 snr354023/05/201092/7 4.1-86.1mm 1:2.8-5.9 23mm med laddare PINkod: 0705 med fodral i kartong