Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2014
Klubbad för
Herrur, Omega Seamaster Profesional quartz i stål med datum Snr: 90338706, längd ca 20cm, små repor på ringen
LONGINES, Dolce Vita, Ref nr. L5.155.0,16.6 Boett nr. 29957194, damur, stål, quartz, går ej, safirglas, liten sekundvisare, briljanter på boetten 32 st. TW ca 0,32 enligt certifikat, originallänk, viklås, med box, ytterkartong, och extra länkar, ca 2006
Porslin, kaffeservis Aolo3, 6 koppar 6 fat en naggad, 6 assietter 1 tekanna 1 sockerskål 1 gräddkanna 1 djup tallrik