641 - 660 av 1 081
1...323334...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2014

Klubbad för

Halscollier med stenar 21K 30,6g ca 43-45cm

Utrop: 8 800 kr

Armband, med stenar 21K 14,3g 19cm

Utrop: 4 200 kr

Armband, 21K 5g 19cm

Utrop: 1 400 kr

Ring med stenar 21K Ø17 1/2 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Ring, 21K Ø21 7,5g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld, skev 21K 92,3g

Utrop: 26 500 kr

Myntliknande föremål, 21K 7,2g

Utrop: 2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Myntliknande föremål, 21K 7g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Venezia 18K 4,6g 46cm

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Pansar 18K 45,5g 57,5cm

Utrop: 11 400 kr

Smycken Herring

Ring, med diamanter17xca0,01ct, skev 18K 5,4g Ø18 1/2

Utrop: 1 300 kr

Smycken Herring

Ring, med diamanter 18xca0,01ct skev 18K 7,2g Ø17 1/2

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Omega Seamaster Profesional quartz i stål med datum Snr: 90338706, längd ca 20cm, små repor på ringen

7 700 kr

Utrop: 6 000 kr

Herrur, Tommy Hilfiger quartz stål med datum, snr: F90297, längd ca 21cm

225 kr

Utrop: 200 kr

LONGINES, Dolce Vita, Ref nr. L5.155.0,16.6 Boett nr. 29957194, damur, stål, quartz, går ej, safirglas, liten sekundvisare, briljanter på boetten 32 st. TW ca 0,32 enligt certifikat, originallänk, viklås, med box, ytterkartong, och extra länkar, ca 2006

Utrop: 9 600 kr

Herrur, Jacob Jensen quartz stål datum, utan band, repigt glas, snr: 814537

225 kr

Utrop: 75 kr

Orientalisk matta, silke 130x88, djur och natur motiv

Utrop: 3 600 kr

Porslin, kaffeservis Aolo3, 6 koppar 6 fat en naggad, 6 assietter 1 tekanna 1 sockerskål 1 gräddkanna 1 djup tallrik

375 kr

Utrop: 250 kr

Cykel, Scott DT SWISS 4450, 35SCALE ramnr: 02D20109070141E, däcken behöver pumpas

Utrop: 8 400 kr