Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2014
Omega Fickur, omgjort till armbandsur, 7386157, manuell, går ej, stål, läderband, repor och limrester på boett, sliten bakboett, missfärgad urtavla
Visa varaFritid Sport
Fiskerulle Fin-Nor No 3, Fly Reel, Anti-reverse Series, Approx. Cap.: 200yds. 30 lbs, backing plus Fly Line, Weight: 12 1/2 oz., Diameter 3 5/8", vänsterhänt, i påse med box
Digitalkamera Ricoh GR Digital, 14107206, GR lens f=5.9mm 1:2.4, DC 3.8V, 1.9W, med batteri och laddare, tyska manualer, repa i display, sliten och smutsig
Kamera Nikon D3100, serienr: 6067802, 7.4/9V, med objektiv Nikon DX AF-s Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6 GII ED, serienr: 4645208, med laddare i väska, utan linsskydd
Elgitarr Daion Power Mark II, serienr: 830110, saknar en sträng, skador och sprickor, med hårt fodral
Kamera Nikon Coolpix S3400, serienr. 40015956, Nikkor 7X Wide Optical Zoom ED, 4.7-32.9mm 1:3.4-6.4, med laddare och fodral
Musikinstrument Tillbehör
Gitarrförstärkare Behringer ACX450 Ultraacoustic, serienr: S1001281359, med strömsladd
Laptop Hewlett Packard 625, serienr: 6060B1204101, Vision Pro AMD, Windows 7, med laddare och manual i kartong
Mobiltelefon Iphone 5S 16GB, modell: A1457 ME432KS7A, imei: 358829051165348, serienr: F2LLXMJFFFG8, med laddare och hörlurar i box, olåst
Mobiltelefon Iphone 5S 16GB, model A1457 ME432KS/A, serienr: F2MM3V3FFFG8, imei: 358825059308526, med hörlurar och laddare i box, låst till 3
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4, modell: GT-I9505, serienr: R31D90K2ASL, imei: 355172054636566, med manualer, hörlurar och laddare i box, låst till 3
Surfplatta Acer Iconia B1-710, 16GB, imei: 32704736234, laddare och manualer i box
Surfplatta Gigaset QV830 silver, 8", 8GB, Android 4.2.2, serienr: U8A5463K01CW, med laddare och manual i kartong