481 - 500 av 1 081
1...242526...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2014

Klubbad för

Halskedja Silver S925 27,7g 81,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 36,6g med stenar, defekt och skevt

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Pansar Silver S925 59,1g 52cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Sockertång, 1st modell Prinsess GESONS 110mm Silver S830 16,1g, missfärgad

150 kr

Utrop: 75 kr

Teskedar, 12st modell Prinsess CESON 105mm Silver S830 120,9g

650 kr

Utrop: 375 kr

Omega, herrur 14K i boett, manuell, datum, stållänk, små repor i plastglas, brukssliten länk

3 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Rolex OP Day-Date, herrur, refnr: 18238, serienr: R668966, 18K, automat, diamantindex, presidentlänk 18K, viklås, med box, ytterkartong och cert från -89, repor och liten buckla i länk, emblem i urtavla

82 000 kr

Utrop: 54 000 kr

Klockor Maurice Lacroix

Maurice Lacroix, herrur, 56945, quartz, stål, slitet läderband, repor i glas

425 kr

Utrop: 500 kr

Certina, herrur 18K i boett, serienr: 158928968, quartz, datum, slitet läderband, graverad bakboett

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, herrur, refnr: AR-0584, quartz, datum, kronograf, stål, gummilänk, i box

600 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Diesel

Diesel, herrur, modell DZ7257, 111208, quartz, datum, kronograph, två tidszoner, stål, läderband, med manual i box

650 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, herrur, K76 211, quartz, stål, läderband, repor i bakboett, liten repa i glas

425 kr

Utrop: 500 kr

Tissot, herrur 18K i boett, quartz, datum, något slitet läderband, repor i boett

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, herrur, AR-5905, stål, quartz, datum, kronograf, stål/gummi, viklås

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Armani Exchange, herrur, AX 1176, 251104, stål, quartz, datum, kronograf, stållänk, viklås, repor i boett och länk

350 kr

Utrop: 425 kr

Kanna Rörstrand Blå Ros, med lock, 21cm

75 kr

Utrop: 300 kr

Figurin skalbagge, signerad ALIO, längd 9cm, höjd 5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pappersvikt, gravera NK Malmö 1963-1968, 05834, 7cm, repor

125 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekopp med fat 1st med assiett 1st, Jenny Nyströms Minne

25 kr

Utrop: 50 kr

Båt Kosta Boda, design Bertil Vallien, signerad, 17,5cm, med ställning

900 kr

Utrop: 700 kr