Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014
Akustisk gitarr Blueridge, modell BR-40, serienummer 03070667, repor och några stötskador
Digitalkamera Fuji Finepix F60, snr.9AQ00843, med laddare, manual och sladdar i box
Digitalkamera Canon Power shot SX120IS, snr.8836003065, med sladdar, minneskort, extra batterier och manual i kartong
Digitalkamera Canon Ixus 105, snr.033062007084, med laddare, sladdar och manual i kartong
Elgitarr Gibson Les Paul Studio, USA, serienummer 02492320, repig, i originalcase
Digitalkamera Panasonic Lumix, DMC-TZ10, snr.FN0BA002112, med laddare, sladdar och manual i kartong
Digitalkamera Sony Cyber-shot, DSC-HX5V, snr.1741039, med laddare, sladdar, manual och fodral, i box
Elgitarr Fender Stratocaster, lefty, Mexico, serienummer MX11155494, bakplatta saknas, i mjukt fodral