1101 - 1120 av 1 596
1...555657...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014

Klubbad för

Hänge 18K 0,8g

Armband X-länk 18K 7,2g 18,5cm

Hänge 18K 0,4g

Hänge 18K 1g med sten

Hänge 18K 0,3g

Hänge 18K 0,6g med sten

Ring 23K 4,6g Ø18½ med sten

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 7,2g, graverat

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 2,3g Ø17¾ med sten och åttkantslipade diamanter 6xca.0,01ct

700 kr

Utrop: 700 kr

Ring 18K 4,1g Ø18 med sten

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Yamaha modell RGX-211, repig, stötskador och lackskador, serienummer N014253, i mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Elgitarr, hembygd, nr: 87 08 0005, repig med lackskador, i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Musik

Radio Roberts new revival, snr.9970685, saknar sladd, små skador

400 kr

Utrop: 50 kr

Solglasögon Ray-Ban, RB3025, i fodral

600 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Eterna, skadad, modell EC-12, serienummer 60724502 i fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr JR, repig, i fodral

Utrop: 2 100 kr

Akustisk gitarr Ibanez, modell PF112NT 1201, serienummer S01010857, repor, stötskada, i fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Delta , modell DLP -2C, repig, lackskador, färgbortfall, i mjukt fodral

Utrop: 2 100 kr

Kyboe Giant Mariner 55, nr.1111, herrur, quartz, stål, gummiarmband, i box

400 kr

Utrop: 300 kr

Kyboe Giant Mariner 55, nr.0611, herrur, quartz, stål, gummiarmband, i box

600 kr

Utrop: 300 kr