Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014
Klubbad för
Elgitarr Yamaha modell RGX-211, repig, stötskador och lackskador, serienummer N014253, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Eterna, skadad, modell EC-12, serienummer 60724502 i fodral
Akustisk gitarr Ibanez, modell PF112NT 1201, serienummer S01010857, repor, stötskada, i fodral
Elgitarr Delta , modell DLP -2C, repig, lackskador, färgbortfall, i mjukt fodral