681 - 700 av 1 596
1...343536...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014

Klubbad för

Fat Royal Copenhagen, Musselmalet, nr.532, 30cm

700 kr

Utrop: 75 kr

Skål med lock, Arabia, 18cm, höjd 8cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Teaterkikare Iris Paris, med pärlemor

225 kr

Utrop: 75 kr

Originaletsning Mariana Manner (1943-), 1977, "Förlorat fotfäste", 19/75, 44x46cm, i ram, inglasad

150 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt blad Leif Eriksson, "Picasso, ett säkert kort" -75, 3/200, 32x43,5cm, i ram, inglasad

225 kr

Utrop: 200 kr

Konst Affisch

Bonad, Gocken Jobs, Rabarber, 258x200cm, små skador

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Glas 17st, olika modeller med dekor, Snapsglas 2st 9,5cm, Vinglas 9st 17,5cm, Cocktailglas 3st 11cm, Portvinsglas 3st 11cm

450 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Hummel Goebel, 12,5cm

Utrop: 250 kr

Figurin, Hummel Goebel, 11cm, små nagg

100 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Wallendorf, 24cm

Utrop: 500 kr

Figurin Ballerina, 10cm, okänd signatur

50 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 12st S830 113,3g 11cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Skedar 12st Princess S830 123,8g 11cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S800 137,3g graverat/defekt

425 kr

Utrop: 425 kr

Sked S830 36,7g 15cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skedar Älgen och Brunkullan 6st S800 73,5g 11,5cm graverad A.O.

200 kr

Utrop: 250 kr

Skedar Älgen och Brunkullan 6st S800 78,1g 11,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Multiverktyg Laetherman charge i fodral

425 kr

Utrop: 375 kr

Uppläggningsbestick 3st S830, 264,7g

850 kr

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 9st S830, 129g, 120mm, modell Finnmyrten

600 kr

Utrop: 400 kr