921 - 940 av 974
1...46474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Konst, signerad JAG, Jan Allan Gustavsson tuschteckning med silverfärgad träram. Storlek 31,5x15,5cm

75 kr

Utrop: 200 kr

Konst, signerad Horsak 1976 litografi 148/400 med guldmålad träram, skadad. Storlek 58x45cm.

75 kr

Utrop: 100 kr

Konst, målning signerad LYRA 85 med svartmålad träram. Storlek 43,5x53cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Fritid Cirkelsåg Bosch PKS40 serienummer 57201992 550W med sladd

150 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik GPS Garmin Nüvi 250 serienummer 1C1850286 med billaddare och fäste för vindruta

225 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Verktyg

Fritid, cirkelsåg Ryobi modell EWS1366, Snr: 013765112012 med sladd i väska.

350 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik GPS, Garmin Nüvi 250 serienummer 14G117367 med skadad laddare

200 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fritid, Dynastar Exclusive Legend,165cm Snr: 8316901 med bindningar Dynastar Exclusive

1 400 kr

Utrop: 600 kr

GPS, Tomtom go 930 serienummer J45158H009JY med billaddare fäste och fjärrkontroll

650 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Spel

Elektronik, Spelkonsol Xbox 360 go 4Gb, 1 handkontroll i original kartong, snr 08428532043, svart i originalkartong. Ett spel Fight Night Round 4.

350 kr

Utrop: 500 kr

Glas, Iittala tulpanvas i glas, Alvar Aalto, höjd ca 16cm Ø20cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Konst Färglitografi nr 58/275 Zamy Zteynovitz 33x37cm med blå och guldfärgad ram något slitage på ramen

425 kr

Utrop: 150 kr

Kläder Övrigt

Fritid Kostym Hugo Boss strl. 48 gråsvart med ränder

700 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Fritid, slalomskidor ett par Atomic, modell Performance Carbon 150cm, Snr: 484799 med bindningar Trak

425 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Fritid slalomskidor ett par Atomic modell Spike 140cm. Snr: AA0014660, med bindningar Salomon

225 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Sport

Fritid, slalomskidor Atomic Super Cross, 166cm Snr: A046700, med bindningar Atomic. Visst slitage

300 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fritid, slalomskidor Safine modell Tecno Pro, 160cm med bindningar Tecno Pro Snr: 1011366266.

125 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Sport

Fritid, slalomskidor Dynastar modell Team Speed, 140cm Snr: 3272413, med bindningar Atomic EWOX045

275 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fritid, skidhjälm Salomon Ranger, repig, avskavd dekal stl: XS/S 54-56, svart

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fritid, ett par stavar Gipron 120cm slitna

25 kr

Utrop: 50 kr