Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014
Konst, signerad JAG, Jan Allan Gustavsson tuschteckning med silverfärgad träram. Storlek 31,5x15,5cm
Konst, signerad Horsak 1976 litografi 148/400 med guldmålad träram, skadad. Storlek 58x45cm.
Elektronik GPS Garmin Nüvi 250 serienummer 1C1850286 med billaddare och fäste för vindruta
GPS, Tomtom go 930 serienummer J45158H009JY med billaddare fäste och fjärrkontroll
Elektronik Spel
Elektronik, Spelkonsol Xbox 360 go 4Gb, 1 handkontroll i original kartong, snr 08428532043, svart i originalkartong. Ett spel Fight Night Round 4.
Konst Färglitografi nr 58/275 Zamy Zteynovitz 33x37cm med blå och guldfärgad ram något slitage på ramen
Fritid Sport
Fritid, slalomskidor ett par Atomic, modell Performance Carbon 150cm, Snr: 484799 med bindningar Trak
Fritid Sport
Fritid slalomskidor ett par Atomic modell Spike 140cm. Snr: AA0014660, med bindningar Salomon
Fritid Sport
Fritid, slalomskidor Atomic Super Cross, 166cm Snr: A046700, med bindningar Atomic. Visst slitage
Fritid Sport
Fritid, slalomskidor Safine modell Tecno Pro, 160cm med bindningar Tecno Pro Snr: 1011366266.
Fritid Sport
Fritid, slalomskidor Dynastar modell Team Speed, 140cm Snr: 3272413, med bindningar Atomic EWOX045