Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014
Mobiltelefon, Nokia modell N9 Snr: 002Z240, IMEI: 357923044568626, blå, med laddare, hörlurar och extraskal i originalförpackning, låst till (3)Tre.
Apple, mobiltelefon iPhone 4 8GB, modell MD 128KS/A, Snr: SDNQHQ5NSDP0N, IMEI: 013124008942461, svart små repor på glaset, med laddare och hörlurar i originalkartong, låst till Halebop.
Elektronik Musik
Elektronik, högtalare 2st M AUDIO modell BX8 D2, Snr: DKDKK14600693B, och Snr: DKDKK14600694B 8 TUM, 130W, inklusive kablar. Höjd 38cm Bredd 25cm
Elektronik Musik
Elektronik, externt ljudkort M AUDIO modell PROFIRE 610, Snr: 220RR51332523 med kablar, repor på ovansidan
Accessoarer, handväska Tuscans brun, handtag och axelrem, med guldfärgade metalldetaljer visst slitage. Storlek ca 24x40x15
Elektronik Musik
Elektronik Hörlurar Audio-Techica ATH-M50 och ljudkort Apogee ONE sernr: ONBB053585 i mjuk orginalväska samt 2st Breakout Cable Apogee 1st Usb kabel
Accessoarer, aftonväska i grått tyg med pärlor, fransar med pärlor, axelrem. Storlek 14,5x15,5x1cm
Accessoarer, bag Sudhaus tyg/skinn med handtag och axelrem med detaljer i gulmetall. Visst slitage. Storlek ca 39x53x20cm.
Accessoarer, handväska brunt lack med moccadetaljer och detaljer i gulmetall. Visst slitage. Storlek 19x28x11cm.