901 - 920 av 974
1...454647...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Halskedja med hänge med sten S925 11,6g 42cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver Örhängen 2 par 1,4g defekt varav 1 par med sten

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge S925 5,4g 43cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge S925 12,5g trefärgat 43cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja med hänge S925 5,8g 40cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon, Nokia modell N9 Snr: 002Z240, IMEI: 357923044568626, blå, med laddare, hörlurar och extraskal i originalförpackning, låst till (3)Tre.

550 kr

Utrop: 600 kr

Apple, mobiltelefon iPhone 4 8GB, modell MD 128KS/A, Snr: SDNQHQ5NSDP0N, IMEI: 013124008942461, svart små repor på glaset, med laddare och hörlurar i originalkartong, låst till Halebop.

800 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Musik

Elektronik, högtalare 2st M AUDIO modell BX8 D2, Snr: DKDKK14600693B, och Snr: DKDKK14600694B 8 TUM, 130W, inklusive kablar. Höjd 38cm Bredd 25cm

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Elektronik Musik

Elektronik, externt ljudkort M AUDIO modell PROFIRE 610, Snr: 220RR51332523 med kablar, repor på ovansidan

225 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Musik

Elektronik, kabel Apogee ADC110 Wyde Eye Analog/Digital 110cm AES/EBU

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Silver 63,9g 78cm

175 kr

Utrop: 175 kr

Hänge S925 22,8g längd: 5cm bredd: 3cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Armband Pansar S925 77,3g 22cm

300 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja Ankar S925 158,2g 71cm

700 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer, handväska Tuscans brun, handtag och axelrem, med guldfärgade metalldetaljer visst slitage. Storlek ca 24x40x15

175 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Elektronik Hörlurar Audio-Techica ATH-M50 och ljudkort Apogee ONE sernr: ONBB053585 i mjuk orginalväska samt 2st Breakout Cable Apogee 1st Usb kabel

700 kr

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer, aftonväska i grått tyg med pärlor, fransar med pärlor, axelrem. Storlek 14,5x15,5x1cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer, bag Sudhaus tyg/skinn med handtag och axelrem med detaljer i gulmetall. Visst slitage. Storlek ca 39x53x20cm.

350 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer, handväska brunt lack med moccadetaljer och detaljer i gulmetall. Visst slitage. Storlek 19x28x11cm.

75 kr

Utrop: 100 kr

Konst, Rosen litografi 290/400 med guldmålad träram. Fuktskador på tavlan. Storlek 61,5x47,5cm.

Utrop: 100 kr